Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Studium anglictiny v zahranici - NIE KURZ

Príspevok v téme: Studium anglictiny v zahranici - NIE KURZ
AdulQa

Existuje taka mozno studia anglictiny v anglicku alebo v usa, kde to neprebieha formou kurzu ale chodi sa na nejaku univerzitu? Kde po jej skonceni to ma aj nejaku vahu pripadne sa tam zamestnat na poziciach inych ako upratovacka, casnicka, pripadne v nejakych tych inych manualnych pracach vo fabrikach kde su sami poliaci, slovaci a tak..? Vie niekto poradit?

bibi123

AdulQa-podla mna je to riziko ist do zahranicia sama, bez partnera, sice sa naucis jazyk, ale chlapi uz budu vybrakovani, ked sa vratis...:O)))) vela kamaratiek, co odislo von si potom nevedeli najst chlapa alebo ich vela v zahranici skoncilo s cudzincami-ale zase vedia teraz dobre jazyk:O))) podla mna je malo zamestnani, kde musis uplne perfektne vediet aj a po vyske musis mat predsa lepsie zaklady aspon na urovni B2, take zu smernice VS studia...

AdulQa

Ale sak prave preto chcem studovat anglinu aby som ju vedelaaa :DDD

a keby som mala papier ze mam vystudovane aspon nieco .. tak snad by som dostala lepsiu pracu ako umyvat riad v kuchyni.. ale ja ani neplanujem byt v zahranici.. to len keby som tam ostala na nejaky cas aby som mohla precestovat krajinu napr...

bibi123

Ked nevies aj dobre, tak ta v zahranici nikde nezamestnaju na lepsich poziciach, ako si napisala... vsade na Slovensku nechcu aj, skus sa lepsie popozerat a zamestnat sa tak a popri tom mozes navstevovat kurzy...

AdulQa

Mne nejde o diplom z prestiznej skoly.. ja tohto roku koncim VS tu na SR .. ale ide o to ze vsade treba dnes uz anglicky jazyk.. a moj nie je na takej urovni aby som s nim mohla pracovat.. a preto som myslela ze ak budem studovat anglinu niekde v zahranici tak to bude mat nejaku vacsiu hodnotu ako certifikat..

bibi123

AdulQa-da sa, ale nemyslim si, ze hocijaka univerzita v USA je velavazenejsia ako ta na Slovensku... Harvard urcite ano, ale nie hocijaka Univerzita v hornej dolnej...praveze v Europe si myslia, ze mame kvalitne skolstvo-kvalitnejsie ako v Amerike!!!, staty EU27 sa zaujimaju o nasich absolventov v odvetviach ako je medicina, IT, o studentov technickych univerzit. V ramci Erazmu je mozne pocas studia na VS na semester vycestovat von a tam aj studovat. aj EUBA ponuka teraz moznost taku, ze studujes pre dvojity diplom a ides na semester na nejaku zahranicnu univerzitu, diplomovky pises dve (v slovencine a aj)a po statniciach mas 2 diplomy z oboch univerzit-kamos pojde takto na Oxford, lenze si musi zaplatit skolne za ten jeden semester 25000libier)Myslim si, ze sa to oplati viac, ako studovat vsetky roky v zahranici, lebo ked budes chciet zit na Slovensku, tak Ti bude trvat roky-desatrocia:O))), kym sa Ti naklady za studium vratia a myslim si, ze ked je clovek schopny, najde si pracu vsade aj so slovenskym diplomom...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Studium anglictiny v zahranici - NIE KURZ - Fórum - ZDRAVIE.sk