hypnoterapia, kinezioterapia

Príspevok v téme: hypnoterapia, kinezioterapia
usiko

ahojte,

boola tu taka tenma, ale pred cca 2 rolmi, a nebolo tam toho vela...takzakladam novu.....

mam neskutocnu fobiu z krvi, pohladu na nu, ci zaschnutu, alebo cerstvu, z rozpravania o nej,dokonca odpadavam aj ked mi meraju tlak a citim pulzovanie tepny na rukavniku.....

Pomahaju kinezioterapia alebo hypnoterapia dostat sa z toho? ako to funguje? kolko sedeni treba a je ucinok zaruceny?

dalsia vec, citala som o tom na nete, ale chcem info od niekoho, kto rym presiel.....lebo fakty si viem precitat na googli...

PROSIM O OSOBNE REALNE SKUSENOSTI, NIE NAZORY ....

usiko

JA FAKT NECHAPEM, NACOO SI TU ROZLIEVATE SVOJE POCITY A POSTOJE NA DANU VEC???? TEMA JE JASNA, ZOPAKOVALA SOM, CO POTREBUJEM......TAK JA NEVIEM, SKUSTE CITAT ZNOVA ALEBO SI ZALOZTE VLASTNU TEMU!!!!!!!!!!!

usiko

NEZAUJIMAJU MA VASE NAZORY!!!!!!!!!!!!!!

ZAUJIMAJU MA SKUSENOSTI LUDI, CO TYM PRESLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEVIETE CITAT????????

KAPISTO?????

Fluidum-a

pre slobodnú .Ak sa citíte že, ste žili v minulých životoch, tak prečo nie ste lepšia a rozumnejšia ? Prečo ostatní sú horší ako v minulosti, ale inou formou, a prečo ? sa ľudstvo nepolepšilo, ba je stále viac sebeckejšie a horšie ? Veď sa malo poučiť a uplatniť vedomosti z minulých životov na lepší a zdravší život!
A výsledok je ako keby všetci zabudli, či vôbec niekedy žili !Čo má spoločné, pohľad na krv , cvičenie a zviera ? Teraz je oveľa viac psychických problemov a nových chorôb.
S podobnými problemami sa musíme sami vyrovnať a učiť sa to v prijateľnej miere zvládať. Zdedené gény su naše dedičstvo a nie minulý život !

usiko

..tiez ziram....

FLUJDUM, myslim, ze nasledujuce riadky z temy :
'dalsia vec, citala som o tom na nete, ale chcem info od niekoho, kto tym presiel.....lebo fakty si viem precitat na googli...

PROSIM O OSOBNE REALNE SKUSENOSTI, NIE NAZORY ....'

....su urcene aj napriklad tebe, tak vdaka za nazor, ale ten som nechcela, a nepotrebujem ho..a uz vobec nie nazor o Bohovi,kedze som ateista.....

Slobodna

Hypnoterapia pomáha čo sa týka mnohých fóbií. Kinezioterapia je podľa mňa slabšia, ale neviem, neabsolvovala som.Jedná sa o zážitok z minulého života, ktorý si si preniesla do tohto. Koľko sedení ti povie hypnoterapeut. Záleží to aj od toho, ako budeš reagovať na hypnózu. Priprav sa na to, že tento zážitok budeš musieť znovu prežiť. Ale podľa mňa je to dosť úspešná metóda. Najlepšie by ti tieto otázky zodpovedal odborník.