Ako reagujete...

ZuziP

no aj ja to a aj ono to berie ako ponaucenie a za tie roky co sme spolu sme naozaj zazili vela,rozvod,psychiatriu,smrt...(rodicov,pribuznych )

vodnarka

no to sa stava.. ale laska je aj o odpustani a vy ste zrejme z tych parov u ktorych laska prekona vsetko:) ..v podstate to bola taka skuska vasho vztahu toho co dokazete spolu prekonat.. tak vam drzim palce aby vam to aj nadalej takto vydrzalo

ZuziP

no a teraz bez seba nevydrzime ani 1 den,dokonca viem,ze ma chce poziadat o ruku.
No neviem ako mam na to reagovat..lebo ja si to tiez velmi prajem

ZuziP

on si uvedomil a aj ja,ze to nebola len moja chyba.
No spoznali sme spolocne jedneho chalana,chodili sme s nim von,ja castejsie.
A sluboval mi....to co muzi slubuju.... no a ja som nieako naletela.
No ked som s nim bola,triasla som sa,chvela ale teraz uz po dlhsom premyslani som dosla na to ze 3,5 roka som mala pri seba len toho svojho a zrazu to bolo nieco ine mat pri sebe cudzieho chlapa...no a podlahla som.
Po case cca 1,5 mesiaca som si uvedomila ze milujem svojho byvaleho a chyba mi a chcem byt s nim.No a s tym,,debilom´´ musim ho tak nazvat lebo mi velmi ublizil som sa rozisla.No a teraz som stasna.Od toho je uz pol roka

vodnarka

no nieco na tom mozno bude tvoj priatel si tym zrejme uvedomil ze nic nie je iste ani vas vztah ale ja by som sa mu potom asi nedokazala uz pozriet do oci.. preco sa to vlastne stalo? ak sa smiem spytat

vodnarka

no ja neviem po nevere to musi byt zvlastne ked ste zas spolu ja by toho svojho tiez nepodviedla tak to neviem z vlastnej skusenosti ale myslim ze sa tym strasne oslabi vzajomna dovera a uz to nikdy nebude take ako predtym

ZuziP

Nie,zle si to pochopila.Ja som to urobila prvy a posledny krat.Bolo to zo stereotypu a prisiel do cesty iny no a nevedela som sa ovladnut aj ked som to nechcela...