Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

padajuce, dlhe obocie

Príspevok v téme: padajuce, dlhe obocie
levanderka

baby neviem ci ste sa s tym stretli ale moje obocie mi tak pada smerom nadol.bola osm u kozmeticky a povedala, ze mam jednoducho dlhe jednotlive chlpky, ze bud si to dam pristrihnut alebo budem to,,gelovat,, tuzidlovat. tak som gelovala, potom tuzidlovala a stale pada :D neviete nieco lepsie ? okrem strihania, lebo to vraj nevyzera velmi pekne. dakujem :)

levanderka

ja som najprv gelovala riadne gelom na vlasy ale takym, co nerobil take mokre ani neprirodzene. potom som davala vosk, potom tuzidlo. mne priesvitna spirala vooobec nedrzi :D aa ano presne take dole to je padajuce a nevyzera to moc dobre, ziadny tvar oka potom nie je. cize tak. neviem co by mi pomohlo drzat to obocie v takom tvare ako chcem ja.skoda :(

rew

levanderka> a cim si gelovala..? mne to obcas tiez trci do vsetkych stran, resp ma to take zahnute dole na jednom mieste :) tak pouzivam bezfarebnu maskaru od miss sporty a vtedy je to ok.. predtym som mala od alverde gel na obocie, zda sa mi ze drzal lepsie ale ta vrstvicka trosku 'zosvetlovala' obocie (nebolo to po zaschnuti uplne priesvitne)