Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

padajuce, dlhe obocie

Príspevok v téme: padajuce, dlhe obocie
levanderka

baby neviem ci ste sa s tym stretli ale moje obocie mi tak pada smerom nadol.bola osm u kozmeticky a povedala, ze mam jednoducho dlhe jednotlive chlpky, ze bud si to dam pristrihnut alebo budem to,,gelovat,, tuzidlovat. tak som gelovala, potom tuzidlovala a stale pada :D neviete nieco lepsie ? okrem strihania, lebo to vraj nevyzera velmi pekne. dakujem :)

levanderka

ja som najprv gelovala riadne gelom na vlasy ale takym, co nerobil take mokre ani neprirodzene. potom som davala vosk, potom tuzidlo. mne priesvitna spirala vooobec nedrzi :D aa ano presne take dole to je padajuce a nevyzera to moc dobre, ziadny tvar oka potom nie je. cize tak. neviem co by mi pomohlo drzat to obocie v takom tvare ako chcem ja.skoda :(

rew

levanderka> a cim si gelovala..? mne to obcas tiez trci do vsetkych stran, resp ma to take zahnute dole na jednom mieste :) tak pouzivam bezfarebnu maskaru od miss sporty a vtedy je to ok.. predtym som mala od alverde gel na obocie, zda sa mi ze drzal lepsie ale ta vrstvicka trosku 'zosvetlovala' obocie (nebolo to po zaschnuti uplne priesvitne)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

padajuce, dlhe obocie - Fórum - ZDRAVIE.sk