Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Drazdivy kasel

Príspevok v téme: Drazdivy kasel
romboid

Prosim o radu. Uz asi rok mam drazdivy kasel pri dychani, hlavne ked vydychujem ustami. Priatelka bola liecena na cierny kasel, ktory vsak u mna nezistili. Bol som uz aj u pluciara, 2x RTG pluc a u krcnej. No zial bezvisledne a obvodna uz nevie kam ma ma poslat. Ide mi este urobit testi na chlamidie a mikoplazmy + este raz na cierny kasel pre istotu. Kaslem denne a uz mi to lezie totalne na nervy. Nevie dakto poradit ?

Nollus

Dobry den , uz asi 2 mesiace mam kazdy den ranny kasel asi hodinu v kuse rano kaslem vykasliavam hlieny potom to prejde bol som u alergologicky dala mi strasne vela liekov ako rupafin, alergodil do nosa, nasofan, foster atd no nic mi nezabera stale kaslem uz ma az z toho bolia pluca mal som aj zapal prinosovych dutin asi 2 tyzdne to mi uz ale preslo tak neviem co to moze byt uz som z toho kasla zufaly dakujem pekne za odpoved s pozdravom Rado

romboid

momentalne asi od soboty berem sirup s obsahom kodeinu na skludnenie a je to lepsie no neviem ci to pomoze dlhodobo

Astmu by som vylucil nakolko kaslem uz rok mozno viac a stale rovnako

AdamKrt

Kasel nemusis mal len z hladiska bakteriovej infekcie, alebo virov. Ale kludne aj z alergickej reakcie na nieco... Prach, roztoce, zvieracie chlpy, praci prasok...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Drazdivy kasel - Fórum - ZDRAVIE.sk