Upomienka. Zaplatiť?Nezaplatiť? podvod alebo som dobre naletel a prídem o 50eur

Príspevok v téme: Upomienka. Zaplatiť?Nezaplatiť? podvod alebo som dobre naletel a prídem o 50eur
Nicoolka73

ahojte viete viem že bolo veľa toho písané a vravené v Tv a v rôznych správach o podvodoch ked prišiel na mail výhražný list o zaplatenie nejakej dlžnej sumy že sa jedná o PODVOD. Lenže teraz som sa ocitol aj ja v takej situácii a nie je mi všetko jedno... pre nedávnom som sa zaregistroval do jednej súťaže samozrejme že som to len tak prebehol a vyplnil som svoje údaje... pretože to bola súťaž a nevedel som že to môže narobiť nejakú škodu. lenže teraz mi prichádzajú na mail upomienky že chcú odomna peniaze ani neviem za čo a ak to neuhradím tak sa mi to navýši chcel by som sa spýtať čo v takomto prípade robiť chcl by som si aj overiť tu stránku či to nie je nejaký podfuk alebo len bom bol hlúpy a zaplatím to a poučím sa. Chcel by som nejaký kontakt na nejakú inšpekciu alebo ak by ste mi nejak užitočne poradili ĎAKUJEM.

Aj po opakovanej kontrole prijatých platieb nebola Vaša faktúra č. 8808454
do stanovenej lehoty uhradená. Týmto Vás opakovane vyzývame k úhrade
danej 2. upomienky. Opäť Vás musíme upozorniť, že pri nezaplatení pohľadávky
v lehote do 7 dní Vám vzniknú ďalšie nadbytočné náklady.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
1. ms-2010.sk - prístup k databáze - 39,95 EUR
2. Zmluvná pokuta 1. upomienka - 5,00 EUR
3. Zmluvná pokuta 2. upomienka - 10,00 EUR
4. Uhradené k 12.10.2010 - 0 EUR
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Celkom k úhrade: 54,95

Variabilný symbol: 8808454
Splatnosť: 7 dní

Bankové spojenie // International Account Number

Majiteľ účtu: Online Investment Group Ltd.

IBAN: CY66 0050 0140 0001 4001 5383 2701
SWIFT: HEBACY2N

Sídlo banky:

Hellenic Bank
P.O.Box 24529
1394 Nicosia
Cyprus

Úhradu horeuvedenej pohľadávky Vás prosíme vykonať v lehote do 7 dní na horeuvedené
bankové spojenie. Pri prevode nezabudnite udať všetky poplatky k tiaži
príkazcu a správny variabilný symbol. Pri prevode zo Slovenskej a Českej
republiky použite tzv. SEPA prevod, akceptovaný každou bankou so sídlom v Európskej únií.
V prípade, že ste danú faktúru, pp. upomienku uhradili, považujte
túto upomienku za bezpredmetnú.

Táto pohľadávka Vám vznikla na základe užívania online databázy www.ms-2010.sk.
Vaša registrácia sa uskutočnila dňa 06.06.2010 09:40:53 z IP adresy 87.744.251.145.
Pri registrácií ste vyplnili Vaše meno, priezvisko, bydlisko, emailovú adresu a dátum
narodenia. Pri prihlásení ste ďalej potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými
a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili,
akceptujete ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup ku kompletnej databáze,
ktorá tvorí podstatu poskytovanej služby.

Vo Všeobecných obchodných a užívateľských podmienkach, všeobecných užívateľských
informáciách ste boli riadne informovaný o právach a povinnostiach zmluvných strán,
o cene a trvaní poskytovanej služby, ako aj o možnosti odstúpenia od zmluvy. Ďalej
chceme zdôrazniť, že uzatvorenie predmetnej zmluvy prostredníctvom internetu
je v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými na území
Slovenskej republiky, a to podľa § 34 a nasl. Občianskeho zákonníka, s poukazom
na § 40 ods. 4 Občianskeho zákonníka a § 262 Obchodného zákonníka.

V prílohe Vám posielame upomienku, slúžiacu ako platný daňový doklad. Na jej otvorenie
je nutné mať nainštalovaný prehliadač pdf súborov, ktorý môžete stiahnuť na
nasledovnej adrese: www.adobe.com

V prípade otázok nás kontaktuje emailom na adrese: support@oig-ltd.eu

Ďakujeme, že ste využili naše služby

Váš Team z Online Investment Group Ltd.

Online Investment Group Ltd.
Suite 15, 1st Floor Oliaji Trade Centre
Francis Rachel Street
Victoria, Mahe
Seyschelles

Kontakt: upomienka@oig-ltd.eu

Company No.: 074448