6krat sme sa snazili, a stale nic

Príspevok v téme: 6krat sme sa snazili, a stale nic
lady338

s partnerom mame krasny vztah, len jediny problem ktory nas trapi ze nam to nejde v posteli. snazili sme sa to uz 7krat a stale nic, proste nejde nam to. skusali sme rozne polohy a nic. aj sa dobre naladime len ked si da kondom tak uz prestane byt vzruseny. prosim poradte zienky ako "lepsie" ist nanho alebo ake polohy =) dakujem

Ms_princess2

mno ja mam taky isty problem s partnerom, sme spolu uz polroka snazime sa mat spolu pohlavny styk ale nejde to..Partnerovi sa penis nepostavi ak sa mu aj postavi tak na 5 minut a spadne, uz sme s toho nestastny aj on aj ja...objednali sme si dokonca kvapky spanielske musky ale nemaju na nas ziadny ucinok ak je vzruseny on tak ja niesom ak som ja tak zase nieje on poradte prosim vas co mame robit. On sa neda chytit za penis vraj je mu to trapne a citi sa zle ja ho strasne lubim ale uz to vrcholi tak ze sa rozideme nechcem ho stratit ak ste mali taky isty problem a viete ako na to tak mi prosim pomozte dakujem

Tommy°Lie

Skúste petting... podľa mňa nie je všetko len o tých ,, smiešných,, pohyboch... Je dôležité aby ste sa spoznávali, a zisťovali čo vás vzrušuje. skvelá predohra je základom úspechu :)

AdamKrt

Mal som s kondomom podobny problem. Pri nasadzovani kondomu ho neustale vzrusuj. Hraj sa mu s gulkami, penisom atd. Takto, ked dokonci nasadzovanie bude mat stale rovnaku erekciu.

Alebo pouzite iny druh antikoncepcie. Trebars Pharmatex krem je dobry.