Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Narastiem ešte?

Príspevok v téme: Narastiem ešte?
mell4789

Mám 13, rokov a 151 cm. Za posledný polrok som narástla asi 0,5cm, ale predtým cez leto minulý rok som narástla 4cm, odvtedy skoro nič, od leta do jari 1 cm. Moji rodičia máju otec 174cm a mama 168cm. Možno by som sa tým až tak netrápila, ale kvôli ironickým poznámkam okolia mi to vadí. Niekedy nechápem ako niekto môže byť až taký hnusný, mali by sme sa navzájom rešpektovať, ale nie je to tak. Myslíte teda že ešte narastiem alebo sa už rast zastavil a akú výšku by som mala približne mať podľa genetiky, výšky rodičov.

mell4789

mifor, 151 nie je celkom málo, ale keď som v triede, kde sú všetci vyšší, tak potom sa mi to zdá byť málo, dokonca aj spolužiačka ktorá bola asi o 5 cm menšia tak ma už predbehla. Moja najlepšia kamarátka má 182 a keď s ňou idem po chodbe tak dokonca aj učiteľka si neodpustí poznámku že vyzerám ako taký malý dubáčik. Aj keď je lepšie byť menšia ako vyššia.

mifor

Moja zlatá, čo som sa ja kedysi napočúvala ironických poznámok na moju výšku 145 cm, tak to by som sa už dávno musela zblázniť. Primitívnych ľudí si netreba všímať. A výška 151 cm v trinástich rokoch je úplne normálna. Nechápem, čo ti na nej vadí a ako sa ti kvôli normálnemu vzrastu môžu posmievať. Ináč, veď koľké už aj dospelé ženy majú len o niečo viac než 150 cm. Napríklad taká Kylie Minogue a aj iné známe ženy.

janab

Deti zvyknú byť vyššie ako ich rodičia. A rásť budeš určite do konca vývoja, teda asi do cca 18 rokov, takže času dosť, máš len 13 rokov, t.zn.,že po 15-tke sa určite vytiahneš do výšky za krátky čas.

ta3

mas iba 13, netrap sa, este urcite narasties, tazko povedat o kolko centi, ale narasties a ironicke poznamky si nevsimaj, zial, aj primitivnejsi ludia musia existovat, s nimi sa stertnes velakrat aj v dospelom veku a medzi dospelymi, takze cim skor sa naucis povznasat sa nad taketo veci, tym lepsie, mas krasnych 13, tes sa zo zivota a nedaj si kazit naladu hlupymi poznamkami

AdamKrt

Mal som kamaratov, co sa zdalo, ze nerastu. Este na strednej skole boli malicki... Po 20tke ich vytiahlo poriadne.

Tazko povedat, aka budes. Zavisi to nielen od genetiky, ale aj od stravy.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Narastiem ešte? - Fórum - ZDRAVIE.sk