co robit ked je clovek bez prace ?

lost

To zalezi od veku. :)
Alebo napr, ci clovek zijes rodicmi, alebo inym zivitelom rodiny a tak..

Ale vyuzil by som ten cas na HOBBY !!!!

Tiez som uz 3 mesiace bez prace.. treba si to vychutnat kym sa da :))))))))))

Slobodna

To je normálny stav, pretože sa človek nemôže realizovať, práve preto, aby nenastal úpadok, treba tento čas využiť vo svoj prospech. Ale kto nechce si dôvod vždy nájdem, však? :-)

Slobodna

čo takto pracovať na sebe? začať sa učiť nejaký jazyk? zdokonaliť sa v nejakých zručnostiach? urobiť niečo pre vlastný rozvoj? Raz sa ma na jednom pohovore opýtali, ako som využila čas počas toho, keď som bola bez práce? A takáto odpoveď sa im veľmi páčila a veľmi ju ocenili. Existujú rôzne kurzy z Úradu práce, ktoré môžte zatiaľ zadarmo využiť, plus získate ešte aj nejaké financie.

dafaf

ja tiez otravujem svojho psika s prechadzkami, cvicit sa mi uz ani nechce, to ma chytilo prve dni..teraz zacinam byt uz nervozna..uz aj neporiadok sa tu kopi, lebo mi chyba motivacia, prestava ma bavit aj to aby bolo vsetko pekne upratane, som treti tyzden bez prace..

Lemurik

Ja som na tom podobne... onedlho uz po x-ty krat docitam Harryho Pottera a potom budem pokracovat zrejme nejakou dalsou knizkou zo svojej kniznice, ovela castejsie tiez chodim vencit psika, na nakupy a vynasat smeti, nedavno som od nudy dosla k rozhodnutiu ze si idem upratovat izbu a dopadlo to tak, ze som vyhadzala asi polovicu svojich veci a teraz preto rozmyslam, ze si ju aj trosku "predizajnujem", rozmyslam ze vyhodim jednu skrinu, ktora sa po tom upratovani stala zbytocnou, aby som tu mala viac miesta a potom preorganizujem nabytok nech ta miestnost dostane aspon trochu novy vyzor :) No a okrem tohoto tiez spavam asi 10 - 12 hodin denne (to zabije asi najviac casu a nudy), snazim sa aj viac cvicit no a aj samotne hladanie si prace zaberie nejaky cas.