Skúsenosti s Biolampou na ekzém.

modráčik

genesis:never tomu, neviem kde je chyba, ale mas BIOPTON alebo inu znacku?My doma mame bioptron a pouzivame ho 6 rokov,pri mojich styroch detoch sme ho uz riadne preskusali a nemame zlu skusenost.Takze ak chces, napis mi a skusime najst dovod,lebo v sufliku mat bioptron je nielen hriechom, ale aj zbytocnou investiciou.....

modráčik

Infracervena lampa nema taky zaber a ucinky ako bioptron od f. Zepter,ako niektori pisete.Mozu ho pouzivat aj male deti, len sa treba poradit s reprezentantom, ktory je na to vyskoleny.Ria 18,vies, zalezi na ludoch a ich pristupe k inym.Vyrobky Zepter urobia sluzbu, su ozaj vyborne a ucinne,ale nie je reprezentant ako reprezentant.Ja som robila v minulosti reprezentantku a este aj teraz sa na mna ludia obracaju.Co viem, rada poradim, aj keby som nemusela.Viem aj sprostredkovat kupu za zvyhodnenu cenu.
Co sa tyka ALOE,takisto, mozu uzivat aj male deti,ale tiez je potrebne poradenstvo,aby bol ucinok taky, ako si klient zela a caka, hlavne davkovanie.Zalezi aj na spolocnosti, odkial to aloe vera a vobec produkty prirody mas.Rada vam poradim, aj ked sa nepozname,ked budete potrebovat.ktokolvek./klikni na modráčik/

Genesis

uplne fake to neni ale za tie peniaze to nestoji. Urcite ucinky to ma hlavne z dovodu prekrvenia osvetlovaneho miesta a mierneho zahriatia ale osobne mam bioptrona doma a je pekne v supliku pretoze nikdy mi v nicom nepomohol aj ked som ho pouzival poctivo. takte pre mna je to len draha baterka

Jefitto

Podľa mňa je biolampa fake a ak ide iba o polarizovane svetlo, tak ti môžem ako študent fyziky uprimne povedať, že polarizovane svetlo žiari aj z tvojho monitora, keď teraz čitaš tieto riadky. To znamena, že čim dlhšie si na PC, tym dlhšie na teba pôsobi "blahodarne" polarizovane svetlo. Blbosť? Presne...

Ria18

Ja mám osobne doma aj biolampu od f. Zepter a pred polrokom sa mi pokazila a keďže Zepter má záujem o zákazníka len kým predá tovar kúpila som si biolampu od inej firmy a som spokojná. Všetky biolampy pôsobia na základe polarizovaného svetla a f. Zepter platíš akurát tak za meno. Má príšerne drahé výrobky a už sa mi stalo,že reprezentant firmy mi ponúkol lacnejšie starší výrobok.Infračervenú lampu používame u nás v nemocnici a je fajn. Aloe veru deťom neodporúčam.

majka684

Keď rozmýšlaš nad kúpou biolampy, tak jednoznačne Zepter. Ostatné sú len atrapy a nestojá za nič. Ja som mám kontrétne túto www.zdravotnickepotreby.org a som s ňou maximálne spokojná.

evik82

aj ja mam bioptron z zepteru a odporucam mame ho uz vela rokov a odporucam s kombinaciou produktov z aloe vera nemaju vedlajsie uciny a su certifikovane... v pripade zaujmu kontaktujte evik82@azet.sk

Kristinajan

Ak ma na tvari exem, musis davat pozor aby si mu nesvietila s tou lampu do oci, niektore lampy maju kombinaciu infra + UV ako Bioptron .. Treba mu zakryt ocka, najlepsie UV filtrom. My sme kupili biolampu na www.zdravotnickepomocky.sk , maju tam velmi dobry vyber a este Vam aj poradia. Po dlhom čítaní diskusií sme sa rozhodli pre Biostimul, ma to led diody a pulzny režim. Bioptron vydáva len žlté svetlo a je dost drahy.Inak je to rozhodne dobrá vec, lepšie než brať tabletky a chodit k lekarovi.

kaluška

Určite áno. Výborne mi pomáha pri mojich chronických problémoch s močovým mechúrom. Nasadzujem ju vždy pri prvých príznakoch nachladnutia. Čo sa týka nachladnutia spojeného s kašlom, tu sa mi osvedčil sirup Hedelix, ktorý dávam aj mojim deťom.