Ako si prepichnut nos?

lost

Nebolo to myslene ako urazka.. :)
Len tak ze... v mojich ociach to tak OBCAS vyzera, ale to len ak je to take extremne ze je ta mvelky nepomer, ak je to male, tak budis...
To skor ak to niekto robi extremne :)

kazdy si moze robit samozrejme oc len chce so svojim telom, len nech sa to neprehana, aby sa v buducnosti nelutovalo, tj. prinesie to teraz stastie, ale potom viac nestastia, vzdy musi byt matematicky pomer stastie:nestastie v prospech stastia... aby z toho clovek nemal "zle" nieco :)

svetlana30, ak ten navod pomohol z toho yahoo, tak som rad ze sa nic vazneho nestalo a prebehlo to hladko a uspesne :)

svetlana30

A je tam :) No prosim vas, vsak ja nechcem byt oznackovana, dala som si iba maly akoby kamienok na stranu nosa. Lost, islo to s lekarskou ihlou a celkom rychlo, za 10 min. som to mala hotovo. A ani kvapka krvi :)) tak vdaka za pomoc

:))))

Presne-aj mne len som to tu nechcela tak naplno napisat a niekoho urazit-lebo kazdy sme nejaky-ale davat si do nosa nejake veci sa mi zda uz moc prehnane.

:))))

Používateľ
GiovanniX
dátum a čas príspevku
Včera 20:01
IP adresa
xxx.xxx.178.51

100-vka klinec,otcove kladivo a ides :D

:)))) tiez ma presne toto iste napadlo co giovannihoX
Ale vazne,to sa ti az tak paci mat v nose znacku?

svetlana30

Lost, z teba odpadnem :D Dakujem pekne. Ked tak chces vediet dovod, tak ti ho prezradim - ale az niekedy inokedy :))