Potrebujem oddialit menstruaciu

Príspevok v téme: Potrebujem oddialit menstruaciu
KatkaMZ

Ahojte, tak ja mam taky problem .. mala by som ist na vylet a presne v strede vylwtu mám dostat menstruaciu ... pouzivam antikoncepcne tabletky ... a ked som ich zacala pouzivat v pribalovom letaciku sa pisalo nieco o oddialeni pomocou prestavky ... mozte mi prosim niekto pomoct ako to funguje ?? ci mam prestat jest tabletky na par (2-3dni) dni ... alebo ako ?? potrebujem to len o 2 dni oddialit ... DAKUEJM

rew

KatkaMZ> aj pri 24/4 to funguje tak ze sa vynechaju 4 placebo tabletky a prejde sa rovno na dalsie balenie. urcite nemas prestat brat tabletky.. vzdy sa beru nejake tabletky naviac, nevynechavaju sa(oddialenie menstruacie, zmena dna kedy zacinas brat tabl.) ak nahodou nemas pribalovy letak, vies ho najst napr tu: www.zdravie.sk

jaska

Mas take tabletky, kde mas v uzivani 7-dnovu pauzu? Ak ano, tak by to malo fungovat tak, ze po dobrati balenia si tu pauzu neurobis a pokracujes hned druhym balenim. A menzes dostanes az po dobrati druheho balenia.
Ale sama pises, ze v letaku nieco take spominaju. Tak treba poriadne prestudovat letak :) Ak ho uz nemas, vyhladaj si ho na nete.