Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rimmel match perfection - skúsenosti

katka69

mam suchu plet a je to najlepsi make up aky som kedy mala. krasne sa prisposobi farbe pleti, neposobi ako maska a nevysusuje.

gabika123

púder je fajn, ale makeup je najhorší aký som kedy mala...je moc tekutý, neprekrýva..a tie odtiene sa mi zdajú nejaké oranžové...ale treba skúsiť...niekomu sadne, niekomu nie...

Januliiik78

Pre mna je velmi super :) som spokojna, aj puder mam od nich

Make up je sice viac tekuty ale preto je dobry, nevyzeram tak neprirodzene ako maska nejaka ale tak prilnie k pleti..

batavya

ani mne nie, lesknen sa, z jednej casti tvare zmizne, na druhej to este mam, co neviem ako je mozne, odtiene su do oranzova a najbledsi vobec nieje bledy .Cele zle.

muse_placebo

ja mam ho mam tiež, ale nie som s ním veľmi spokojná, pretože vôbec neprekrýva nedokonalosti, spleťou mi tiež moc nesplynie a je na môj vkus veľmi tekutý:D :D

gabikaa

púder som si kúpila asi pred týždňom a je veľmi dobrý...mám odtieň Ivory, pretože všetky ostatné sa mi zdajú tmavé...som jedna z tých, ktoré majú odjakživa problém trafiť sa do toho správneho odtieňa...make-up mi moc nevyhovuje, vysušuje mi pleť, tak používam maybeline dream satin liquid (ten mi zatiaľ sedí najviac zo všetkých - prekrýva nedokonalosti, nevysušuje mi nos a nevyzerá to tak, ako by som toho mala na ksichte 2 kilá) :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rimmel match perfection - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk