Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako na kučery?

Príspevok v téme: Ako na kučery?
Kučierka1

ahojte chcela by som mať sem tam kučeravé vlasy,moje vlasy sú rovne ale zase nie úplne ale úplne rovné,skúšala som to s kulmou ale strata času bud s nou neviem narábať alebo to len urobí slabé vlny a ešte to aj ničí vlasy,radšej by som uvažovala o nejakých natáčkach už len preto lebo je to pre vlasy šetrnejšie :) máte skúsenosti s papilotami? ja som ich v živote nepoužívala,vraj je v tom molitanovom páse drôt? vie mi niektorá povedať v akej cene sa pohybujú? a či vedia vyčarovať pekné kučery? :) Ďakujem,poprípade uvedte príklad ako si robíte vy kučery

leaaa

Cappy_ v tom 2.videu su vlhcene obrusky. Ak pouzijes vlhcene, tak aplikujes na suche vlasy, ak pouzijes suche, tak na mokre. Robila som si to kedysi s toaletnym papierom, len opatrne, lebo sa trha....))

kacicka.H

pozrela som si to video a už teraz viem že by som sa skor ostrihala ako si zaplietla celu hlavu.taku trpezlivost nema

cappy_

www.youtube.com

www.youtube.com

v tom druhom videu neviem co to dava na vlasy...a parkrat som si robila podla prveho videa..chce tto trochu trpezlivosti...ale je to take ze vau potom...ale treba aj celenku , lebo sa robia chodnicky akurat

kacicka.H

Ahoj kučierka1 ja som mala tiež rovne a po porode sa mi začali kučeravet vlasy.ak chcem mat viac kučerave tak si ich umyjem a dam si balzam ja použivam glisskur.a prečešem.umyjem a nastriekam sprejom.mne osobne to zaberá.rano mam krasne kučery.ale vydržia mi len 1 den.kadernička mi odporučila davat al penové tužydlo na kučerave vlasy..možno ti to pomože skus drži palce....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako na kučery? - Fórum - ZDRAVIE.sk