Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NEVIEM (NECHCEM) sa zmierit s rozchodom..

Príspevok v téme: NEVIEM (NECHCEM) sa zmierit s rozchodom..
smutna5263

Ahojte .. mam 20 rokov.. ON bol moja prva laska..bol prvy vo vsetkom.. sme spolu 2 roky .. nikdy by som si nemyslela ze raz s nim budem chodit..poznali sme sa z videnia..chodievala som do jedneho baru do susednej dediny.. tam byva ON ..kazdy vikend som tam bola.. mala som tam kamosov..popijali sme si, tancovali.. no viete proste vsetko co k tomu patri :) chlapci mali o mna zaujem, mne sa to pacilo, boli aj nejake tie flirtiky.. ale nikto ma tak extra nezaujal..a ja sa nedavam dokopy s niekim len aby som mala dakoho .. s NIM som kecala len parkrat.. nejak som si ho vobec nevsimala, on mna tiez nie .. az v jednu noc, ked som bola na chate oslavovat svoju 18.-tku, a ON tam bol tiez v nedalekej chate s kamosmi .. a prisli na nasu chatu .. a preskocila medzi nami ta povestna iskra :) zacali sme sa rozpravat.. pobozkal ma ! vtedy som prisla na to ze ho CHCEM ! nikto ma este tak nikdy nepobozkal ako ON ! bolo to nieco krasne.. chcela som to zazit este raz .. este milion krat ! nevedela som sa dockat kedy ho uvidim zas ... asi po dvoch mesiacoch sme sa konecne dali dokopy ..bola som najstastnejsia na svete :) po pol roku opadli ruzove okuliare a ukazali sme si skutocnu povahu ! boli sme rovnako tvrdohlavi..dvaja levi :) ked bol problem, obaja sme hadzali vinu na toho druheho..ale vzdy sme sa nejak udobrili, lebo sme vedeli, ze bez seba nevieme existovat ... toto leto sa uz zacalo vsetko zhorsovat :( viem ze ma miluje ! ja ho tiez ..len uz mu prestalo zalezat na vsetkom.. v lete sme nikde neboli,na moje narodeniny sa tiez vykaslal..teraz na vyrocie tiez .. ja som to s nim len chcela oslavit,on mi hovoril ze robim velke veci z malickosti :( zacal mi hovorit ze ma dost zo mna, ze ma lubi ale uz nema na to energiu. ze mi vzdy ublizuje a uz nechce..ze uz sa aj tak nezmenime..velakrat sme si to slubili, ale nedokazem to ani ja ani on ! dnes mi povedal koniec ! no pravda to sme si uz parkrat povedali, ale vzdy sme vedeli ze to nie je definitivne :) ale teraz uz ano ! strasne sa trapim ! pre mna on bol ten pravy..myslim, ze si uz nenajdem nikoho ! ani nechcem.. neviem sa s tym zmierit ! pokial sme boli spolu, zacala som ignorovat svojich kamosov, proste ked ma volali niekde, tak som ostala radsej s NIM ... a tak som ich postupne stratila :( takze uz vlastne nemam ani s kym chodit nikde ..nemam ani s kym pokecat..teraz ked som HO stratila,stratila som vsetko ! citim sa ako nula.. ani doteraz som nemala velke sebavedomie, tak teraz uz vobec nemam ! neviem sa sustredit na ine, na skolu, na nic !... len hladam chybu v sebe, co som mohla spravit zle ! neviem si predstavit vidiet HO s inou... vzdy mi dokazoval ze nechce inu nikdy..ze ja som najlepsia vec v jeho zivote ( on zil dost burlivy zivot - trava,automaty :( ) ale je to ten najzlatsi a najpritulnejsi macko na svete :) dost sa zmenil kvoli mne ! ja som to nechcela.. to on tak chcel ! ja ho strasne velmi milujem :( on ma tiez.. len si povahovo nesedime ! nikdy si nebudeme rozumiet ! nikdy :( ja nechcem ineho...ani neviem ci chcem od vas nejaku radu alebo neviem co ..len som sa chcela vyrozpravat niekomu .... a kto ma chut tak nech mi napise svoj nazor .. aj ked viem ze z toho co som napisala sa neda presne povedat ... ale dakujem tomu kto to aspon precita :) ahojte

weronika

nikdy nehovor nikdy... máš 20 rokov, nie je to až tak veľa, aby si nemohla začať od znova. Nájsť si nových priateľov, s ktorými začneš chodiť vonku, nájsť nové "JA" v sebe... Nemusíš sa hneď hrnúť do ďalších vzťahov, to nie. Chce to čas. Možno aj roky... ale raz sa z toho dostaneš... To len teraz to tak bolí... Ono to naozaj raz prejde, len to chce veľa času... Držím palce

ta3

hm, smutne, ze taka velka laska by mala takto skoncit, ale ja poznam povahu leva, moj manzel je lev, no a dva levy vedla seba, je asi fakt tazka kombinacia, ale smutna, mozno to fakt nejde, ale ja na Tvojom mieste by som sa aspon pokusila prisposobit, keby som ho tak velmi lubila, snazila by som sa, aby trecich ploch bolo co najmenej, myslim, ze skutocna laska dokaze aj zazraky, tak pracuj na tom, ved kazdy vztah je vlatne o nicom inom iba o kompromisoch, ja mam skusenost, ze ked nieco naozaj chceme z hlbky duse, dosiahneme to, tak vela stastia

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NEVIEM (NECHCEM) sa zmierit s rozchodom.. - Fórum - ZDRAVIE.sk