Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti kolien a magneticka rezonancia

Dzejnys

Ahojte mam problemy s kolenami uz asi 4 roky aj ma posielali ortopedovi ten povedal ze rastiem. Neriesila som to dalej ale problemy neprestali napriklad ked som isla hore po schodoch aj po viacerych vedelo mi puknut koleno a opuchnut aj som zacala cvicit mam do 50kg take pretazene byt nemozu a vratilo sa to zas nakoniec ma rovnaky doktor poslal na MR idem v stvrtok tak som zvedava

ni-ka

urcite je viacero velkosti, pravdepodobne to miesto kde si bola disponuje len jednou velkostou...neodporucili ti ine pracovisko?

delontatiana

Bola som na MR kolena v Martine a povedali mi ze mam velke koleno a nezmestim sa do cievky , takze ma ani nevysetrili.Existuju viacere velkosti cievok,alebo ludia so silnymi nohami nemaju pravo na osetrenie?

sorky

dobrý deň , chcem sa opýtať že keď mám vodu v kolene a idem na magnetickú rezonanciu tak že ci má nato nejaký dôraz ... mám na mysli že keď nemám vybratú vodu z kolena a idem na mag. rezonanciu na podozrenie nadtrhnutého meniskusu

BkAmila

Moja kamoška to má za sebou, no našli jej tam opuchy, tekutinu, zúženú chrupavku( či rozšírenu?..hmm)a ešte mnoho ďalšieho, no a teraz nemôže asi 6. mesiac behať a namáhať koleno. Takže tak. :-) A ako ste na tom vy? =)

BkAmila

Moja kamoška na ňu ide 10. januara (2011). Dám vám vedieť, ale na tie vysledky sa niekedy caka az niekolko mesiacov :( tak uvidím... ale ked budú, tak sa ozvem, ze ci jej nieco zistili.

Helus

No tak uz mam termin na magneticku rezonanciu,bude to az koncom januara,ale co narobis.Musin dovtedy tlmit bolesti liekmi,dostala som Veral v tabletkach.

Helus

Ahoj vcera som stretla sestricku,od ortopeda,a povedala,ze na magneticku budem cakat aj 8 tyzdnou,tak sa mam este na co tesit,ale co narobis,ortopedov je strasne malo,hlavne v Bratislave,pacienti sa o nich priamo biju.

Helus

No vidim,ze mame rovnaky problem,aj ja chcem poziadat ortopeda,nech ma posle ma magneticku rezonanciu,lebo sa mi to horsi,ale mne v kolene prasklo uz 2x,pred 3 rokmi,a odvtedy mam problemy,som stale na analgetikach,ale takto to dalej nemoze ist.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesti kolien a magneticka rezonancia - Fórum - ZDRAVIE.sk