aký darček na 40-ku ??

hreko

to sme sa uz o tom bavili, ze takto nieco jej nebudem davat, ze jej dam nieco co jej proste fyzicky zostane vies ale inak diki za napad

samithia

zene na 40tku by som dala bud nejaky welness dobry alebo potom nejaku peknu kvalitnu kabelku drahsiu. tych zena nikdy nema dost nie? :D

dobraja

Aha no ok pozriem to ale veď už keď si ho pridala si mi to mohla napísať, veď keď vieš odkiaľ ti ho objednával tak si si už aj cenu hádam pozrela

lantalia

Ja konkretne nie ale drahy ho odtial objednal :) Co by si potreboval vediet?
Ved si ho najdi na internete a tam cenu mas. Ja uz presne neviem a nechcem to pozerat kedze to mal byt darcek :)

hreko

aha, tak tento by sa mozno pacil aj jej, ona je vo vsetkom mza taku jednoduchost ale idem teda pozriet co tam este maju. diki za tip. ty si si z toho e-shopu teda uz objednavala?

lantalia

Neviem no ja hovorim z vlastnej skusenosti, tiez si vacsinou dam len nejake nausnicky alebo vobec nic ale ked ideme cez vikend niekam alebo na nejaku akciu tak si rada dam na seba pekne sperky. Nemusia byt ani nejake obrovske alebo proste take do oci bijuce. A zakazdym ma potesi ked nejake pekne sperky dostanem. Naposledy som dostala takyto nahrdelnik z valentiny v bratislave, maju aj e-shop teraz takze mi ho drahy objednal odtial :) skus popozerat ci by tam nebolo nieco co si myslim, ze je jej styl :)

dobraja

Prečo? Pokiaľ chodíte na také akcie, kde si tie šperky môže dať, že sa jej tam hodia a má ich kde využiť tak je to podľa mňa dobrý darček. Alebo sa jej priamo spýtaj či to môže byť. Už máte taký vek, že z toho nerobíte takú vedu keď nie je darček prekvapenie nie?