90dňová diéta od utorka (19.10),kto ide?

Príspevok v téme: 90dňová diéta od utorka (19.10),kto ide?
hop hop

čaute,pred nejakým časom som držala túto dietu zhruba mesiac a pomáhala,no potom stresové okolnosti mi nedovolili akosi pokračovať a chcem sa k nej vrátiť..
budem rada ak sa niekto pridá..
chcem zhodiť cca 8kg ktoré som pribrala zo zdravotných dôvodov a keďže som študentka výšky,nemám čas na fitko tak moc..
čakám na Vás :)

dirtee

hop hop s alkoholom sa netrap, kludne si daj vramci psychickej pohody. Keby si si vsetko zakazala zbytocne by si bola nervozna
btw mne sa nezda ze by tento rezim mal vela tukov. Kde mas vela tukov?

dirtee

haluzka zijem 90dnovko uz niekolko mesiacov, ale nie prisne, sem tam zhresim. No ale riadne seriozne aj s dodrziavanim striedania dni mam tiez druhy den, cize zajtra zerem cesto a vecer palacinky :) drzme si palce!

dirtee

ahoj haluz, tiez som mala dnes na obed ryzu, vecer si idem zapiect zemiaky nejake a kyslu kapustu k tomu. Ocividne mame rovnake dni, takze sem tam nakuknem

lukyjeff

lucka1234: To týmto babám nevysvetlíš že diéty nie sú na chudnutie, ale nechaj ich nech si tým ovocím na ráno odpália pekne žlčník a nech o pár mesiacov bedákajú že prišiel ujo jojo efekt

hop hop

čaute kolegynky :D
tak ako sa vam dari? no ja neviem kedy začať,keďže som spomenula,že pondelok idem na akciu kde bude nejaký ten alkohol..takže by to bol hned prehrešok..
dalšia vec baby..mam dilemu čo sa týka tej stravy,lebo obsahuje vela tukov..normálna zdravá dietá je zostavená na bielkovinách prevažne a toto ma trochu desí..:/
mam od profesionalnej fitnesky dietu ktorá neobsahuje tuky,len zdravý den..a teraz neviem čo robiť..

haluz1

nechapem ludi, co tu prispievaju odveci..tato tema je zalozena na 90 dnovu dietu..pre nieco sme sa rozhodli ju drzat a nechceme skusat iny sposob diety alebo stravovania...a koalka..by si sa cudovala, ale nemaju len do 70 kg :D som rada, ze zaciname cca na rovnakej vahe..hej zacala som uz vcera..za chvilu sa chystam papat obed..ryzu udusenu na zelenine..s pridavkom trochu takeho grilovacieho korenia..nech to ma nejaku chut :D

koalka

haluz1...no a to som si myslela, že okrem mňa baby nad 175cm majú len do 70kg :D
Ale tak ja chcem tiež tak ako ty, že ozaj minimálne 65kg, takých 67 by bolo akurát, že bola by som spokojná.
A ty si už teda začala od včera či predvčera?

sajma

baby prečo neskúsite ten detoxikačný program od Antonie Mačingovej ? da sa siahnuť cela e-kniha ak sa snažíte a hľadate a tam je na každý deň rozpis a ešte aj recepty ako to mate pripravovať. Počula som na to len chválu. lahkechudnutie.sk skúste kuknúť tu stránku a možno že sa rozhodnete pre toto :)) a držím palce v chudnutí