velke vyrazky

Príspevok v téme: velke vyrazky
katkka96

ahojte....trpim akne uz niekolko rokov,byvalo to horsie ako teraz ale trapi ma to cim dalej tym viac...v poslednom case sa mi robia ale fakt ze velke vredy,proste tvar uz pomerne hladka ale zrazu v strede obrovsky vred cerveny zapaleny....teraz mam take velke dve a potom par mensich....nieje tu nejaky odbornik ktory by mi vedel povedat co to moze byt, aky "druh" akne? ci to je z creva alebo pecene alebo neviem? niekde som citala ze vraj akne moze byt aj zo zvysenych kvasiniek a boli tam vypisane priznaky na vsetkych castiach a organoch tela a musim povedat ze v kazdom som sa trochu nasla,myslite ze to moze byt z toho?a ako sa da zbavit kvasiniek?? stve ma to velmi pretoze dost sa snazim, tak sa obmedzujem ze na nakupoch mi je az do revu ked vidim tolko veci co by som si kupila ale nekupim si....zo sladkosti jem uz len bebe keksy a obcas horalky....ziadne slane,mastne,vyrazane nejem..pijem cistu vodu denne aspon 2 litre + zeleny caj...umyvam si tvar v repikovom caji,jem aj zinok,b-komplex a neviem este co vyskusat...co sa tyka lokalnej liecby na vecer pouzivam duac gel,rano si davam pytiol a prekryvam make-upom lebo inak by som nevysla von kedze mam este aj cervene flaky dost

sasanka111

u dr. albertovej stravis tolko casu kolko je treba. ja som tam bola tiez niekolko hodin ale ani som nechcela verit ked som sa pri odchode pozrela na hodinky, tak to ubehlo ako par minut. nic neboli, vsetko je prijemne. pozri si na jej stranke alternamedica tam najdes aj odpovede na vsetky tvoje otazky podrobne. takze sa nemas coho bat. drzim ti palce, aby sa tvoje akne co najskkor vyliecilo

rapotacka

akupunktura pomaha?? bo som bola na jednom sedeni, a neviem mam pocit ze sa to trosku zhorsilo..ci je to len prechodny stav?

senanka

Prosím vás, viete niekto, koľko asi trvá vyšetrenie u Dr. Ľuby Albertovej? Počula som, že aj niekoľko hodín. Tiež by ma zaujímalo, či je to bolestivé a či sa dá objednať aj cez víkend.

RNG

Cukor, pecene produkty, jemne muky a ine jednoduche sacharidy podporuju candidu.
To na vysvetlenie, preco sa ludom v tele candida premnozi

RNG

Kvasinky(candida) tu boli uz mnohokrat spominane, ak si zvedava na moju radu(tj lekarov, ktorych periodika citam) mozes si to vyhladat tu alebo na google.sk zadanim slov rng, candida
Ale nemusi to byt vobec sposobene candeidou, moze to byt sposobene prienikom roznych bakterii cez praskliny v kozi, tj ako typicky vred ci ruza.
Odporucam pouzivat menej mydla, ktore odmastuje a sposobuje praskanie koze a tiez skodlivej kozmetiky a radsej prirodnu kozmetiku, zalozenu na prirodnych olejoch, bez pridanych chemikalii, s pridavkom vitaminov a antimikrobialnych latok, ako napr 3 kvapky citricidalu do polievkovej lyzice kokosoveho oleja, dobre pomiesat a nanasat malicko na mokru tvar pred spanim.

katkka96

no ja som obvodnej vravela ze mavam aj krce v zaludku a tak nech ma posle na nejake vysetrenie ale odobrali mi iba krv na parazity a bolo to negativne a nikde ma neposlala a teraz som uz na vyske pridem domov raz za cas takze niet kedy ist na vysetrenia :-( .....

xyxyz

to ti povie len lekar.po vysetreniach..a nechcem strasit..ale moze to suvisiet so zaludkom a to sa da zistit len hadicou do zaludka..a to je extra nechutne a neprijemne vysetrenie...a keby si mala vela kvasiniek tak by si urcite mala aj kvasinky v posve a to by si vedela, lebo to strasne svrbi...