Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up: astor 24h alebo dermacol 24h

mataBB

ten novy dermacol je najlepsi make-up ktory som v zivote mala, a to som ich uz teda vyskusala strasne vela, aj lacnych ale aj dobre drahych

%

aj vy mete problem zohnat v drogeriach dermacol 24h? ako je mozne, ze tyzden beham po drogerkach v Bratislave a nikde ho nemaju... je to iba blba nahoda, ci?:D tak som sa nastvala a kupila si ten novy dermacol s korektorom, uvidime co to bude, ale ohlasy nan su poyitivne celkom

PeterPO

Osobne používam už len kombináciu Vichy Dermablend 15opal + Dermacol ACNECOVER Mattifying Powder porcelain (antikbatkeriálny + čajovníkové výťažky) a na chalanskom odtieni pleti sa toto úplne stratí do prirodzenosti + fixácia Dermablendu.

Sponqa

Astor - celkom fajn, dal sa, mne trošku nesadol odtieň, vydrží menej ako Dermacol a je trošku viac mastný.
Dermacol 24h - používam už tretí rok, prešla som všetkými značkami, od tých z drogérii po Vichy, pričom ten ospevovaný Dermablend za dosť vysokú cenu sa dermacolu ani nevyrovnal. Mastná som bola po pár hodinách, tento mejkap nedodáva pleti žiadnu farbu, je to len hustá omietka, ktorá nedáva pleti dýchať.
Ale späť k Dermacolu. Tento mejkap nevyhovie každému. Prečo? Je absolútne iný ako ostatné. Väčšina mejkapov majú zväčša žltú alebo zlatavú farbu, tento má odtiene prírody. Všetko ladené skôr do hnedej. Ale nie tmavé. Ja som veľmi svetlá s blond vlasmi, teraz po lete si miešam odtieň 1 a 2 a to je pre mňa absolútne dokonalá farba. Tento mejkap však nesadne každému. Pre ženy so suchou pleťou neodporúčam. Já mám zmiešanú pleť, ale nie mastnú. Mejkap po nanesení treba trošku dlhšie rozotierať, vtedy dokonale splynie s pleťou a priam sa "vpije". Výborne kryje, čo bolo pre mňa šokujúce. Predsalen, u nás stojí v starej mene 220 Sk ;) Vyskúšala som naozaj všetko, ale toto je u mňa jednička. Raz prepudrujem, celý deň nosím, večer, keď idem von, maximálne ešte korektorom doladím pod očami a mejkap si znovu nedávam. Pretože naozaj drží celý deň ;) Je to jednoducho moja srdcovka a jediný mejkap, z ktorého mám už piate balenie... Vrelo odporúčam

katka...

Ja mam tiez mastnu plet a z toho Affinitonu som sa strasne leskla uz po hodine. Mne velmi vyhovuje Dermacol 24hod. Lepsi make-up som este nenasla. Ale kazdemu vyhovuje nieco ine. Treba vyskusat na sebe.

lienocka2808

ahojte, tak ja mam extremne mastnu plet, a doteraz som nenasla ziaden makeup, ktory by mi vydrzal viac ako 2hodiny bez lesknutia.
Ale teraz som sa rozhodla vyskusat Mayballine Affinitone ( v takej tube) a nieco uzasne. Krasne zmatni a velmi dlho vydrzi. NIkdy som nemala taku krasnu zamatovu plet :)

skip

samjlik, tiez sa cudujem, ale skutocne, Dermacol 24 control, ci ako sa vola, vydrzi cely den, nerobia sa mi z neho ziadne flaky, raz-dvakrat denne sa prepudrujem, ale make-up stale drzi. to je moja skusenost. ja mam mastne t-cko a tiez mi nie kazdy make-up sadne. este aj gosh v ciernom obale (neviem nazov) bol super.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make up: astor 24h alebo dermacol 24h - Fórum - ZDRAVIE.sk