Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otazka na RNG alebo ineho odbornika

Príspevok v téme: otazka na RNG alebo ineho odbornika
ujo

dobry den, prosim o radu. da sa nejakymi bylinkami alebo homeopatikami znizit hladina testosteronu v tele? mam 20 rokov, muz a rastu mi chlpy na hrudi, to je ok, stve ma skvor chrbat a krk. je ich teda dost, inac by mi to nevadilo. holit sa mi to furt nechce. vosk na chrbte vydrzi tak max 3tyzdne. do laseru sa mi nechce. ak by to fungovalo tak ok, ale zevraj sa to casom moze zregenerovat a rastie si to dalej. je to pravda? tymi liekmi by sa testosteron dal znizit? aj podla mojho apetitu ho mam asi naozaj dost:) vdaka za odpoved

janab

Depilačné krémy, ale tie tiež vyjdú draho. Nanesieš a špachtličkou zotrieš. Problém je, že ochlpenie znovu narastie. Ženy majú celoživotný problém s nohami, podľa potreby holia , takže asi ťa čaká to isté.

ujo

tym apetitom som nemyslel do jedla:D ok, preto som pisal o nejakych bylinkach a homeopatikach a nie chemickych prostriedkoch a roznych skodlivych liekoch. proste nieco z prirody. nepoznate nieco? vdaka za odpovede

RNG

Nuz k tomu nemozem nic ine dolozit.
Komu sa nepaci, co mu priroda nadelila, moze riskovat rozne neprirodzene hormonalne manipulacie, co nikomu neradim.
Zahravanie sa s prirodou je totiz velmi nebezpecne, miliony dnes na to dopalcaju ked beru rozne neprirodzene chemicke prostriedky dobrovolne alebo dostavaju priemyselne zamorenia z roznych zdrojov.

AdamKrt

Si chlap a patri to k tomu.

Ak Ti to nejak prekaza, tak si kup telovy holiaci strojcek. Nebude to uplne do hladka, ale je to rychle a pohodlne a pri pohlade to neni vidno.

Bud rad, ze mas dostatok testosteronu. Znizis si ho a nemusi sa Ti ani postavit... Co je horsie ? ;-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otazka na RNG alebo ineho odbornika - Fórum - ZDRAVIE.sk