162 cm 47 kg je to v pohode?

Barulik

je normalne ak mam 14 rokov a 163 cm a 47 kg? Lebo dost som chuda a rada by som pribrala. vsetky partie su v pohode, ale brucho mam dost biedne chude, same rebro. I ked pasivne sportujem, mala by som nabrat svalovu hmotu a vsetko sa napravi? Dakujem.

SusynQa

napriklad na stranke www.diva.sk mas ze si pozes vypocitat svoju BMI, tam ti napise ci mas podvahu alebo normal
ja mam tiez len 163 cm a dlho som sa drzala na 48 kg.. teraz mam uz 50

Deee

tiez mam taku vysku, ale este dve kila navyse a vravia, ze by som mohla este pribrat, vsetko zavisi aj od stavby tela, pomeru svalov, vysportovanejsi ludia napriek vyssej vahe posobia stihlo...je tam vela faktorov, ale dolezity je tvoj pocit

iwus93

ja mám 165 cm 48 kg a vôbec nevyzerám chudá, taký normál zadok a prsia malé 2

a svoje miery nevieš?ked sa cítiš dobre tak nechudni ani nepriberaj, zdravo sa stravuj
ja napr. by som ešte chcela schudnúť 2-3 kg len neviem či by som už úplne nemala prsia...

alchamilka

tralajka> stravuj sa zdravo a cvič.. :) no každému vyhovuje niečo iné niekto vyzerá lepšie ak je vysoký niekto presne naopak je to invidualne ale všetci rovnakí nesmieme byť :)

tralalajka

a tak mozno by mi neuskodilo pribrat nejake to kilo,dve...napr nemam ziadny zadok z toho som trosku taka zdeptana...len sa zasa bojim ze priberiem presne tam kde nechcem. uvidim. myslis ze nizka? ach jaj ... nevadi ved co je male to je mile :-)

alchamilka

normálne si považovaná za nízku , ale je to absolútne jedno :) nejde o váh uale ako si zdravá ako sa cítiš a či si so sebou spokonjná... toľko k tomu

usiko

ja mavam tolko a nevypadam chuda, mam 163 cm...zalezi od proporcii, nie od kil...ale ked ludia vravia, ze si chuda a ked su to taki ludia,ktorym mozes verit,tak mozno chuda si...podivaj sa, ak normalne jes a si tak a si aj spokojna a zdrava, tak je to oki...ale ked nejes a este chudnes, tak by som to zvazila....