Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zle meno katolickej univerzity? :)

Príspevok v téme: zle meno katolickej univerzity? :)
studentka777

ahojte..za chvilu budem koncit studium na KU odbor manazment...ale uz som pocula aj take reci, ze z tejto skoly nechcu zamestnavat...a to hlavne v okoli PP RK LM a tak....ale vo vzdialenejsich mestach vraj nie je problem....ake mate vy s tymto skusenosti? mozno daki absolventi? dokazali ste sa uplatnit??..nemyslim si ze som hlupa...bc statnice som mala s vyznamenanim..a podobne to bude aj na mgr...ale zaujima ma aj tato buducnost..budem vdacna ak sa vyjadrite :)

Deee

ja osobne som absolventka tiez s vyznamenanim, uplatnila som sa mimo odboru (nechcela som pracovat vo vystudovanej oblasti), ale dve moje spoluziacky sa uchytili v statnej sprave a dalsie tiez nemali problem, hlavne slo o to, ci vobec mas vysoku skolu a ci sa vies trosku predat a obracat v praci...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zle meno katolickej univerzity? :) - Fórum - ZDRAVIE.sk