Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco su chlapi taki?

Príspevok v téme: Preco su chlapi taki?
janinka10

zaujimalo by ma,preco su chlapi take sebecke svine...spoznala som ich tak strasne vela,ale jediny normalny je moj svarog....preco nam zenam tak strasne ublizujete?ani my sice niesme dokonale e bezchybne,ale to co nam robite,nas strasne boli..vam je to jedno,hlavne ze budeme zapisane na vasom zozname pretiahnutych...ako sorry,ale to je aj na mna moc...

uhlie

Ja myslim, ze zena je schopna ist z hocikym a to len z toho dovodu, aby sa vyrovnala a nezavidela kamaratkam, ktore uz niekoho maju. Primitivny dovod s primitivnymi nasledkami.

MBMB

Poptávka=nabídka

Čo tak chcieť normálnych chalanov? Lenže vy nie, vy baby si vyberáte hovädá a potom sa po všelijakých fórach vyplakávate aké ste chudinky. Keby ste si všímali tých nenápadných a milých chlapcov tak by ste sa čudovali aký vedia byť dobrý oproti ostatným. Skús o tom porozmýšlať.

soffa

skor zeny su zakernejsie ako chlapi.vedia zavidiet,aj nos medzi ocami,a ziadna ti uprimne nedopraje.u chlapov je to tak ze si daju PO PAPULI A UZ TU VEC NERIESIA.zena vie vela veci riesit do nekonecna.mozno som mala na chlapov stastie,tak to tak beriem,mozno ked ma sklamu budem mat taky isti nazor ako ty!

:))))

Moja skusenost-nemusis ani DAT a pripisu si ta do zoznamu.Alebo si ma pripisu ze ja som skusala na nich nieco ako ich dostat a pritom to bol opak.Tak to uz je potom sila-co to musi byt za cloveka.Ale tiez nerozdelujem muzi a zeny-ALE BERIEM TO AKO LUDIA,LEBO TO CO DOKAZE CHLAP-DOKAZE AJ ZENA.

AdamKrt

lulu22:

vidis. Ja v mojom okoli nepoznam chlapa, ktory by tak urobil. Zato viacer zien, ktore to jednemu cloveku urobili, to ano...

lulu22

ako súhlasím s tým, že aj ženy sú určite také.. ale v mojom okolí nepoznám taký prípad, žeby žena nejako okašlala chlapa, abo len tak využila pre svoje potreby.. abo len chlapi o tom tak nerozpravaju..?!!? neviem.
ja neškatulkujem chlapov do jednej skupiny, ale mám tiež skúsenosti s idiotmi a to som im ani nemusela dať :) alebo žeby preto ma okašlali?:D

ShaulaThalit

ale no! neber to tak tragicky. ja som si vždy myslela, že keď Boh stvoril muža, tak v postate len žartoval... ale ono je to o niečom inom. problém je vo vode. V tele ženy sa nachádza 80% vody a v tele muža len 60% a to je ten problém, že ženy očakávajú od mužov, že vypijú o to viac :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco su chlapi taki? - Fórum - ZDRAVIE.sk