Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Takmer bez šance na úspech?

Príspevok v téme: Takmer bez šance na úspech?
neista1

Od istého veku mi ľudia hovoria, že mám veľmi zaujímavú tvár, inú ako ostatné dievčatá, iné oči..aj mamine kamarátky sa jej pýtali teda hovorili, že som veľmi fotogenická a či by som nechcela skúsiť modeling.

Problém je...v dnešnom svete letia najmä vychrtlé, chudé, štíhlunké, dlhočižné modelky. To ja nie som. Nie som tučná, nie som pri sebe, som tak akurát a dovolím si povedať že moja postava je vyšportovaná no aj tak..Mám aj pár iných nedostatkov...ktoré vraj vnímam len ja už som sa dopočula od mojích kamarátiek..s nimi som na túto tému nehovorila. Tak by som chcela vedieť..skúsiť to nejako alebo nie? Ako by som mala postupovať?

jajka001_

vies kedysi to bolo tak ze modelky boli zaujimave baby. u nas na zakladnej ked zacal fungovat modeling boli vyberat dievcata a nevybrali ani zdaleka tie najkrajsie, vybrali take ake typovo vyhovovali im. to ze nie si vychrdnuta je podla mna len plus. uz to neplati za sa hladaju len chuducke baby. dolezite je ci si fotogenicka. ak budes predvadzat aj na mole, tam ta budu asi nutit schudnut ale vzdy mozes povedat nie a robit len to , co chces.

:))))

Tiez by som ti radila skusit-hoci dnes sa dostanu kde chcu iba ludia po znamostiach.
A ta skuska moze byt pre teba osozna a nemusi.Niekedy je clovek spokojny sam zo sebou a po nejakom kastingu mu mozu sebavedomie nalomit a bude to este horsie.Je to len na tebe ako sa rozhodnes-len necakaj ze ta budu len chvalit.
ZELAM TI VELA STASTIA.

ta3

jednoznacne to skus, ak to neurobis, budes si to mozno cely zivot vycitat
ja nechapem preco musia byt modelky len vysoke a vychtnute, ved sama ruka sama noha, zadok a casto aj prsia nikde sa ani chlapcom ci muzom nepacia, ja teraz zijem na opacnej strane zemegule (u protinozcov) a tu chvalabohu v modelingu sa nedavno prijali urcite opatrenia (minimalna hmotnost), aby sa zamedzilo tomu, ze dievcata si vazne kazia vlastne zdravie len preto, aby uspeli ako modelky, zelam Ti aby si prave Ty uspela

lost

Tak uz som pocul aj o modelke co mala celu ruku obvarenu, alebo napriklad ine problemy mavaju a su uspesne :)

you miss 100 percent of the shots you never take

ddatelinka

pozri sa, neskúsiš to a budeš do konca života ľutovať. prihlás sa na nejaké kastingy, tam ťa iste usmernia, na čom by si mala popracovať, aby si bola prijateľná pre fotenie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Takmer bez šance na úspech? - Fórum - ZDRAVIE.sk