Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

absces?

Príspevok v téme: absces?
silnet

ahojte..už ma trápi vyše dvoch či troch mesiacov na líci. Je to velká hrča asi dva cm. priemer. Jedna mi už zmyzla ale vzdy sa vytvorí nová. A teraz som sa ju pokúsila prepichnúť a totalne mi to opucho. Už si neviem dať rady. Viem, že sa to prepichovať a vytláčať asi nemá. Ale som už neštastná, zúfala a ozaj neviem čo. bola som u doktorky(mi dala antibiotiká), povedala, že to mam nechať tak. Dala mi aj tú "čiernu masť" vôbec nepomohla, pijem žihľavový čaj a a nič...Ale dne som to uplne pokašlala. Strašne opuchnuté líce. Neviem čo s tým. Hanbím sa aj z izby vyjsť. čo na ten opuch, zmizne vôbec? A budem mať už niekedy pokoj s tým?Prosím o radu, už hoc akú...dakujem

silnet

ATB? opuchnutá som preto, lebo si za to sama môžem, len neviem čo na to aby mi to aspon odpuchlo a bolo to také aké som to mala pred tým. Ale ak to neodpuchne budem to musieť asi riešiť chirurgiou. Som vážne z toho už nešťastná.

dkxp

silnet, pravdepodobne to treba preliecit ATB, ak si z toho cela opuchnuta. A po prelieceni by si si to mala dat chirurgicky odstranit, pretoze sa to zvykne niekedy opuzdrit a vytvori sa nieco ako cysta, tu treba vybrat aj s tym puzdrom. Keby si to nechala tak, je mozne, ze sa ti to bude stale vracat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

absces? - Fórum - ZDRAVIE.sk