Nie je s kým sa porozprávať...

Príspevok v téme: Nie je s kým sa porozprávať...
palleec

Poslednú dobu mávam dosť divnú náladu. Vzniklo to asi preto, že sa nemám s kým porozprávať o veciach čo ma zaujímajú,čo ma trápy, o svojich predstavách do budúcnosti a vlastne o hoc čom. Budem mať 19 a nie som nejak nespoločenský tip človeka len nechodievam do barou,krčiem a na diskotéky ako väčšina mojich rovesníkou. Nepijem alkohol,nefajčím nenadávam a ani sa necítim príliš dobre v takej spoločnosti kde toto prekvitá. Väčšina známich sa pohybuje len v takýchto podnikoch a tak ani s nimi nechodievam von. Mám naj kamoša s ktorým si vcelku rozumieme ale sme úplne odlišní a máme iné záujmi a názory.A nie je to nejaká plnohodnotná debata medzi nami vo vážnich veciach,nedokáže mi poradiť. Je to naj kamoš ,že sa na seba môžeme spolahnúť a aspoň si normálne povedať čo nového. Mám aj dievča lenže s ním sa tiež nemôžem rozprávať o všetkom hoci ju mám veĺmi rád. Niekedy ma niečo trápi aj ohladom nás a nemá mi kto poradiť. V poslednú dobu mi to lezie dosť na mozog už. Poradíte niečo?

lost

Rodinu si nevyberies, niekedy to prsote nejde.

A ak mate odlisne nazory, to neznamena ze si nemozete pokecat :)

Niekedy aj odlisnost pomoze a je uzitocnejsia ako len "ano ano suhlasim suhlasim".. je to taky "trening" na kompromis (moze sa neskor hodit)

A mimochodom, dava to perfektnu logiku, a vies preco?

Nikto sa nemoze dokonale zohnut, to nie je mozne, kedze VSETKO je relativne.

To co je pre mna velke, je pre teba male, a naopak. To co je pre mna pevne, moze byt pre ineho nepevne. A tak iste sa moze rozlisovat nazor (ni niekedy extremnejsie, inokedy len malinko)
Napriklad: hra "hadaj na co myslim", je to extremne nepresna hra a ak by si mal dvoch Einsteinov, tak by si ju nikdy nedokazali zahrat.. Pretoze vsetko je relativne, napriklad otazka "je to jedle?" ak by som si toto zahral s kanibalom z Amazonskeho pralesa, co by som odpovedal, na tuto otazku, v pripade, ak by som myslel na svoju mamu ?

palleec

Mám mladšieho brata ale on je úplne po otcovi.Vôbec sa s ním nedá rozprávať bez toho aby vás nejakým spôsobom nevytočil.
Ja mám niekedy pocit, že som buď adoptovaný a ešte mi to nepovedali alebo v nemocnici došlo k nejakej chybe a vymenili ma. Ja sa do mojej rodiny vôbec nehodím som odlišný od nich snáď vo všetkom.