Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo sa stalo

Príspevok v téme: čo sa stalo
neštastná 22

ahojte,rozišiel sda aomnou priatel cez sms a neviem prečo ,proste stalo sa to ,že posl 3 týždne bol odmeraný nevolal mi nemal čas je pravda že sa učil ale ja som bola smutna chcela som byť aspon chvilku s nim a on ma vždy odbyl tak som mu napisala po 3 dnoch čo sa zase neozval sms že mu gratuljem ku skuške kt urobil čo som sa dozvedela aj tak od kamaratky a že to je posledna sms čo mu píšem potom sa mi 4 krat snažil dovolať ale nebrala som lebo ma ešte viac naštvalo že sa už davno ozvať mohol ale neurobil to a ozval sa hned po tejto sms potom 5 dní nič a dostala som sms že som preč a že ho to už nebavi že Koniec potom sme sa 3 týždne nevideli ja som mu napisala 1 sms že ma to mrzi že som bola nahnevana a že som takuto jeho rekaciu nečakala potom sme sa stretli nahodne v škole chodíme do tej istej ale ja som nečakala že sa vrati lebo povedal že ostane v zahraniči a tvari sa že ma nepopzná ani nepozdraví nič mna to mrzí lebo si myslým že som na neho bola počas vzťahz dobra len som chcela aby si ma viac všímal ,je to moja vina alebo moju sms využil ako zaminku na rozchod ktory chcel on,?nechapem to rozišiel sa len kvoji mojej sms mojej jednej chybe a nie je mu to luto nechcem ho prosiť o nič len chcem odpoved,mám isť ja za ním alebo čakať reakciu z jeho strany ale ked on je taký chladný:(

ta3

ci Ta uz nechal z takeho alebo onakeho dovodu nie je podstatne, podstatne je to, ze ten chlapec Ta nemal rad a preto sa s tym rychlo vysporiadaj a bud rada, ze to skoncilo, podla toho co pises, to nebol ziaden vztah, o laske ani nehovoriac, takze hlavu hore a nebud smutna, on za to rozhodne nestal, aby si sa koli nemu trapila

nešťastna22

asi si nepochopil ale chapem ,nie on ma ignoroval aj počas vzťahu a ja som bola rada ked sa mi on vobec ozval lebo on mne pokladal telefony ked som ani nedohovorila a to som bola mila som sa ho len pýtala ako sa má a on, že čo ho s tým otravujem ak nič nepotrebujem a myslým že afektovana nie som nehovorim ,že som neurobila žiadnu chybu ,však hod kamenom kto si bez viny ale myslím že takyto rozchod som si nezaslužila a neprajem ho ani tebe

AdamKrt

Neviem, ci je to aj Tvoj pripad, ale ak niekomu volas a potom ked Ti vola naspat, tak nedvihas, to je riesenie ala afektovana zena. A takych maju muzi plne zuby. Nevyspytatelne zeny, co popieraju akukolvek logiku. Takze ak si bola vo vztahu aj predtym taka, mozno mal len pokrk vseliakych psychologickych hier.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo sa stalo - Fórum - ZDRAVIE.sk