Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ulcerózna kolitída

Príspevok v téme: ulcerózna kolitída
leznam

Dobrý deň,prosím o informácie:
manžel je niekoľko rokov / 3/ liečený na ulceróznu kolitídu, užíva liek Salofalk 500, nález kolonoskopického vyšetrenia je v norme ale niektoré parametre z krvných vyšetrení nie sú v norme
Kalcium -S - 0,44
ASLO - slabo pozitívne
RF-LATEX- pozitívne
ALT-S -0,77
ALP-S -0,15
Trombocyty - 134
RDW - 36,2
PDW 18,8
MPW -12,4
P-LCR -45,5
Sú tieto negatívne zmeny v uvedených parametroch dôsledkom dlhodobého užívania lieku? Ako uvedený stav zmeniť, keď má liek užívať doživotne? Hrozí mu poškodenie pečene, príp. iných orgánov ?
Ďakujem.

RNG

Nuz ked mi to nedovoli priamo uviest temu, kde som to adresoval, mozes si to vyhladat na Google.sk zadanim slov rng cistenie criev. Nechce sa mi to cele sem kopirovat.

RNG

salofalk(sulfasalazine) je aminosalicylat, tj poskodzuje sliznice, vcitane crevnej. Neadresuje vobec PRICINY zapalov a vredov v crevach, co su obvykle rozne toxiny a skodlive kultury(bakterie, kvasne kultury a pod.)
Adresuje len zapaly.

Pozri na temu
-odkaz odstránený-. Uzitocne pri tom su prirodne protizapalove(curcumin, dimbier boswelin vitamin C) hoci adresovanie samotnych skodlivych kultur je najma ich potlacenim a nasadenim probiotik.
Pri hojeni pomaha aj aloe vera, DGL a triphala.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ulcerózna kolitída - Fórum - ZDRAVIE.sk