ma to zmysel...?

Príspevok v téme: ma to zmysel...?
sisi123

zdravim vas...ide o jedneho chalana, asi to je jasne heh...studujem na vyske v jednom meste kde uz pred par mesiacmi som sa zoznamila s jednym chlapcom, chodili sme vonku, vsetko bolo v pohode...cez prazdniny som tam nebola, ale pisali sme si, teraz som tam spat, a zacali sme sa zase stretavat, parkrat sme sa aj bozkavali...on by chcel nieco viac, ja som na vazkach, lebo prestupujem na inu vs...takze uz tam budem len rok...ako mozno nam to ani nevydrzi taku dobu, ale sla by som do toho vztahu uz len s tym pocitom ze na rok maximalne, potom sa mi moze stat, ze sa tak zalubim, ze bude tazke potom odchadzat, chapete ako to myslim, a pritom viem, ze on odtial nechce odist a vztah na dialku tak to by neslo, a este vaham aj kvoli tomu, lebo omylom sa mi preriekol ze cez prazdniny asi mesiac chodil s jednym dievcatom, viem, ze sme spolu nechodili ale ked sme si pisali ani to nespomenul a prislo mi to take zvlastne ked som sa to dozvedela, a pritom uz od kedy sme sa spoznali chcel nieco viac, preto mi to pride aj take, ako keby si robil rezervu u mna..inak je to zlaty clovek, citim sa v jeho spolocnosti super...necakam ani tak radu, asi skor nazor ako by ste riesili danu situaciu...tak vdaka uz len za precitanie :)