Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Poruchy zraku odstránené cvičením, bez laserovej operácie?

Príspevok v téme: Poruchy zraku odstránené cvičením, bez laserovej operácie?
VISION

Máte skúsenosti s okuliarmi na zlepšenie zraku (tréner očí)? Našla som ich na internete a nadchlo ma, že párminútovým denným precvičovaním dokážu zlepšovať zrak, dokonca znižovať dioptrie. Máte s tým skúsenosti? Kedže laserová operácia je pomerne drahá a takáto možnosť zlepšenia zraku(hoci aj mierna), za nízku cenu by bola fakt úžasná.

werna

Dobry den ja sa chcem spítat mam v oku blanku ktora mi presahuje už okraj vnutra oka da sa to oprovat bojím sa že slepnem mala som to v jednom oku bolo citlivejie na všetko rychlejšie unavene vraj je to jemna chirurgia a nechcu to robyt ale čo mam robyt ked sa mi to už dalo aj do druheho oka je to nepríjemne neboli to no oči mam skoro stale krvave a unavene

senanka

zrejme mas na mysli batesovu metodu. tu cvici uz dlhe roky moja 85-rocna babka a stale cita bez okuliarov. vidi lepsie ako ja, aj drobne pismenka na etiketach. aj ja by som mala cvicit, len sa mi bohuzial nechce.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poruchy zraku odstránené cvičením, bez laserovej operácie? - Fórum - ZDRAVIE.sk