Skolské priatelstvá

Príspevok v téme: Skolské priatelstvá
Truffla

Zaciatok strednej skoly.....

Njaprv som sa s babami velmi kamaratila, hlavne s tymi "popularnymi" boli sme kamosky, nikoho sme neohovarali a velmi sa mali radi stale boli spolu.....Boli sme taka pseudo-komunita...
a teraz niesu tomu ani dva tyzdne sa vsetko akoby zmenilo... baby sa dali do skupiniek... a ak nie jednoducho oni sa stali dobre kamosky vsetky... len ja som tak mimo .... nikdy ma nezavolaju do debaty, nevolaju ma so sebou do bufetu... musim sa vtierat ale je mi to uz trapne... baba s ktorou som sa velmi na zaciatku kamaratila nechapem preco ale ani JEDNO jedine slovo sme neprehodili uz viac ako tyzden !!! dalsia baba vyzera byt namyslena a rozmaznana pritom nevyzera vobec dobre... nema byt preco... uplna pipka a take ja neznasam ale tvarim sda akoby nieze nic ale neurazam neignorujem bavim sa len ako s normalnou spoluziackou... dalsia baba , nedavno sme robili spollu pracu bola super a pripadam si snou taka rovnaka ale ona si ma nejako nevsima, bavim sa s jednou takou strasne podarenou vtipnou babou :-) ale ju chce mat za kamosku vela ludi takze nemoze byt len somnou... ja chcem kolektiv... kazdy s kazdym ... a az potom su druhorade skupinky... chcem sa knim zaclenit nechcem byt TA MIMO ! :( cele dva tyzdne placem, nemam chut jest... je mi strasne zle... v skole mi zacina byt velmi neprijemne atd.... mam horucky normalne uz to je nenormalne :(
poradte ako sa k babam viac priblizit ? nechcem sa pretvarovat ale ako byt baba ktoru maju vsetci radi ale nie ako vodkynu triedy ale ako babu za ktorou chcu ludia prist a pokecat aby o mne hovorili s tou je sranda, je snou super... :)

poradte prosim ako ??

NikaS

no tak toto pisala moja sestra..dovody asi budu pochopitelne- nemusite verit, ja by som si nevymyslala ! nenudim sa ! som na novej skole, sestra mi odisla a trapim sa a len prosim o radu to je vsetko