Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

očná zatají údaje

Príspevok v téme: očná zatají údaje
zuzmora

Bola som na vyšetrení kvôli šošovkám a u očnej to chodí tak,že mi nejaké vyberie a potom objedná balenie, lenže cez ňu je to oveľa drahšie ako napr.cez internetový obchod, no háčik je,že mi odmietla dať údaje o zakrivení,polomere, aby som si ich inde nemohla kúpiť... funguje to aj inde tak?

janab

Lekári okrem praxe majú aj svoje firmičky, alebo dobrých známych, komu prihrávajú objednávky. Ved aj od lekárnikov dostávali všelijaké zájazdy , či deky za predpisovanie určitých liekov..tak aj tá tvoja očiarka určite má obchodík so šošovkami, kde dobre ryžuje..už sa nehambia pred pacientami ničoho a stále budú plakať, že málo zarábajú...berú plat, berú kapitačné, berú úplatky, majú firmy, ..vozia sa na drahých autách, majú vily, drahé dovolenky a stále len plačú a plačú a stále málo a málo...veľká kopa väčšiu pýta...

zuzmora

dnes som tam bola a sestrička mi povedala,že ak chcem údaje,že sa môžem rovno otočiť a ísť domov :) neišla som a kým očná vyšetrovala iného bola som dotieravá na sestričku a povedala mi to nakoniec,ale nech to doktorke určite nepoviem,ja že nepoviem a viem,že už tam ani nepôjdem..prečo ale nechodí nikdy kontrola k takýmto lekárom?

ta3

Zuzmora

pravdaze nie si povinna, je to ale pekne svinstvo od dotycnej lekarky, ktora sa takymto nelegalnym sposobom nabaluje, mas pravo na informacie a ak Ti ich nechce dat, neboj sa jej povedat, ze sa ides na nu stazovat, neboj sa, hned jej reakcia bude ina, vela ludi sa boji alebo hambi otvorene dozadovat sa svojich prav, co vlastne dava zelenu tymto nepoctivym lekarom

ta3

Zuzmora
pravdaze nie si povinna, je to ale pekne svinstvo od dotycnej lekarky, ktora sa takymto nelegalnym sposobom nabaluje, mas pravo na informacie a ak Ti ich nechce dat, neboj sa jej povedat, ze sa ides na nu stazovat, neboj sa, hned jej reakcia bude ina, vela ludi sa boji alebo hambi otvorene dozadovat sa svojich prav, co vlastne dava zelenu tymto nepoctivym lekarom

žužmora

takže to neni nikde tak,že ja keď už som u nej na vyšetrení,neni som povinná brať si šošovky od nej,však?

Hugina

Súhlasím s Deee...s takýmto prístupom od nej "upaľuj" preč...moja očná mi dáva stále papier, na ktorom je komplet správa, čo robila na danom vyšetrení, či sa mi menia dioptrie, alebo ostávajú rovnaké,stále tam ale napíše presne namerané hodnoty...takže fakt nechápem, čo ešte riešiš...???

Deee

a to mas u nej este stale kartu?
povedz jej na rovinu, ze ak ti neda udaje, na ktore mas pravo zoberies si od nej kartu a strati pacienta...
som este fakt nepocula o takomto nehoraznom zarabani...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

očná zatají údaje - Fórum - ZDRAVIE.sk