Vadilo by vám to?

Príspevok v téme: Vadilo by vám to?
HK00

Totiž vec sa má takto: pred časom (bolo to už dávnejšie) sme s frajerom hulilievali , mna to potom uz ani tak nebavilo, nevidela som na tom uz to co zo zaciatku a v podstate to bolo hlavne kvoli tomu ze to so mnou uz ani nic nerobilo, chcela som srandu ale ked som si zacala vsimat ze ostatný to maju na dennom poriadku a neni su duchom pritomny, prestala som a tak som si obcas dala s frajerom mozno raz za tri mesiace, teraz to uz nerobim vobec, spolocne sme sa dohodli ze hulit uz nebudeme a ked tak len spolu, a aj to len naozaj raz za cas, nic ma k tomu netaha a s odstupom casu vsetkých tých v mojom okoli co to robia povazujem za fetákov s uplne prefajceným mozgom, kruta pravda ale je to tak - ale oni ma nezaujimaju
zaujima ma moj frajer
velmi som sa v nom sklamala pretoze som si myslela ze ked sme sa SPOLU dohodli ze to robit nebudeme tak som myslela ze to myslel vazne a so vsetkym suhlasil aj n si vstupil do svedomia a zdalo sa mi že naozaj ako keby aj on si uvedomil že už na tom proste nič neni
nasral ma ked som z neho vytiahla ze to spravil, minuly mesiac vraj "menej ako 5 x" takto - keby to bola gandža tak to by som ešte predýchala, ibaže na trhu je nový humus ktorý sa tiež húli a má to 9x vacsi efekt ako obycajna gandza pre nezainteresovaných to budem tazko vysvetlovat - a nie neda sa na tom vytvorit zavislost - ale aj tak, keby ste boli pri cloveku ktorý si to dal tak by ste si mysleli ze si dal LSD alebo čo,,, pritom on ani neviem co do toho davaju bože aký je tupý predáva to nejaký zdochliak ktorý ma super vedomosti z hnojariny bohvie čo tam aj popridava a oni su z toho bez seba,
leze mi to na nervy, je totalne naladovy, vkuse len vyvolava hadky, neverím naozaj ze je to navykove ale je z toho aky trosku osprostený no,,, :D nechcem sa s nim rozist ale niekedy sa mi zda akokeby mu to ani nevadilo, ja viem ze ma miluje ale tymto správanim ze nieco poviem a nasledne to rusí na to ma nuti aby som si myslela taketo veci, a aby mi zacal liezt na nervy uz aj on,,, povedala som mu ze uz mu to nebudem odvtedy vycitat ze sme si slubili ze nebudeme hulit povedala som mu ze nech spravi to co chce on, ja si myslim ze keby ma tak strasne miloval a vedel ze mi zacalo vadit ze robi niektore veci tak sam nad tym pouvazuje a obetuje tu travu abo tie kridelka a spravi to pre mna ja som pre neho xxxxxx krát urobila niečo taketo a riesilo sa to este tazsie tak aj on by dufam mohol,,, co si o tom myslite

janab

Nečítala som reakcie, lebo sa mi zdá, že určití ľudia si tu vošli do vlasov, ale ja si osobne myslím, že treba ak je to možné s mariškou prestať..alebo čo to beriete...ak si ty prestala..patrí ti chvála..ak tvoj priateľ toto nechce akceptovať, tak neviem, či zostane v budúcnosti len pri tráve..či nepôjde na niečo silnejšie..horšie na tých,ktorí sa dajú na tieto veci, že strácajú denne reálny svet a niekedy svoje problémy odsúvajú..a to je začiatok konca.

nathália09

milé deti-ja mám 41 rokov-a som štastne vydatá.
Tiež ma nepoznáte,ale neva.
nebudem sa dalej vyjadrovat,lebo je to zbytočné.
Ako sa hovorí,,múdrejší ustúpi,,
nech sa vám obom darí:)
a nick si nebudem meniť,neviem načo by som to robila.

HK00

natalia: sice som povedala ze na teba uz viaac nereagujem, ale tato moja posledná reakcia na teba nech je uz finálnym odfajčom pre teba natalka
takže neda mi nereagovať tvoje tvrdenie že "NEPATRÍM DO SLUŠNEJ SPOLOČNOSTI", zrejme si tým narážala na moje expresivne vyrazy, pozri ja si budem hovorit ako chcem nepoznam ta, nik tu na fore ma nepozna a okrem toho bohuzial nemam dostatocnu trpezlivost a nervy na individua tvojho typu, zlatko ale v tom pripade TY NEPATRÍŠ DO SPOLOČNOSTI AKEJKOĽVEK
ja problém nemám, ty máš problém, a tvojím problémom je to že na každom človeku hladas nieco negativne, k Jahode: jahoda ti to uz vysvetlila, ake ospravedlnenie cakas, nepoviem keby ti zaflekuje autom po nohe, dobre, ale v obycajnej diskusii na internete si ty sama Vyzadujes nejake ospravedlnenie za to ze sa niekto pomyli a aj ti to vysvetlí? potom si trápna
dalej mi nedá necitovať ťa:
"a používala neslušné výrazy-ja sa takto nikdy nevyjadrujem-preto s priateľom nemáme ani také vážne problémy ako vy dve"
moja reakcia: natalka po prve naozaj vážne pochybujem o tom že nejakeho "priatela" vobec máš, človeče ja ti nedokážem ani len odhadnuť vek, raz píšeš ako zakomplexovaná, zatrpknutá 40ciatka a potom ma šokuješ hláškami nad ktorými sa musí rozum zastaviť i 12 ročnej školáčke
po druhé mám pocit že to či pred priatelom poviem nejaku nadavku vobec neovplyvni (pokial si dvaja nenadavaju navzajom jasna vec :D), a čo ked pouziva nadavky, niektorým ludom sa pri tom ulavi ked si poriadne zanadavaju, netrvd ze nie zas by si stupila do vlastneho hovna :DD to či nás vzťah funguje alebo nie nezalezi od toho ci cloveku sem tam vybehne nejake "spatne" slovo, povedala by som ze to s tym nema absolutne nic spolocne,
a dalej sa musim uz len opakovať že ja "vážne prolémy" nemám máš ich ty a to sama so sebou, som nekonfliktný typ ale voci správaniu ake mas ty mám ozaj averziu a čo je veľa to je moc
musim sa priznať že uplne zarazajuca bola pre mna ta tvoja pasaz o tom co patri a co nepatri k nasmu charakteru, zamysli sa nad sebou holka ako ty mozes vobec spomenut slovo charakter ked ma vobec nepoznas, v zivote si ma nevidela akurat si si ma tak zaskatulkovala ohladom temy v tejto debate, a zaokruhlila si ma ako fetacku
si mi na smích a V RÁMCI ZACHOVANIA TVOJEJ SUDNOSTI (ak by sa nejaka u teba nasla - mam pochyby, po tvojich prispevkoch som si nie moc ista :D) SEM UŽ NEPÍŠ
prajem vela stastia a pevne nervy cloveku o ktorom tvrdis ze je "tvoj priatel", mne sa to totiz zda ako velký fantasy príbeh :D si sa teraz ukazala, byt tebou tak zmenim nick :D

pohodaJahoda

natalia: v kazdom vztahu su problemy, ale kto tvrdi ze mame nejake silne problemy ktore by sme mali riesit? muhehehehehe, podla mna ty si fuj, totalne nudna zenska, musis byt nejaka zakomplexovana ked beries zivot prilis vazne a vie ta urazit, ked som ta urazit ani nechcela :D teba lutujem, ty si s prepacenim ani neprdnes u tych lepsich chlapov (len to prosim ta nezober zase vazne, nevypustam plyny v spolocnosti). veru hej - nebojim sa pouzit vulgarizmy, radsej nez sa hrat na fajnovku. lutujem muza co bude s tebou, zijeme len raz a s tebou ho musi cakat totalne nudny zivot, ovsem ak to s niekym vobec dotiahnes pred oltar.

nathália09

no vy dve ste sa teda vyfarbili-nepatríte do slušnej spoločnosti,preto aj máte problémy,a frajeri vás majú iba na sex.čo veta to urážka...
Jahoda-ja som čakala ospravedlnenie za to že si použila moj nick,a používala neslušné výrazy-ja sa takto nikdy nevyjadrujem-preto s priateľom nemáme ani také vážne problémy ako vy dve.
Určite ste nejaké pubertáčky,ktoré nevidia čo je dôležité v komunikácii-pre vás iba nadávky a urážky-ale to asi patrí k vášmu charakteru.
Ja by som si o vás neoprela ani bicykel.FUJ.

HK00

nathalia: preboha co to trepes ja som nehovorila o IP cislach ale o tom ze maju rovnako prijebane nazory jak aj ty sorry lezies mi na nervy nemam viac co dodat k tebe ty jedina sa mi tu zdas nafetovana uz na teba ani reagovat nebudem

pohodaJahoda

HK00: no ja som ani necakala ze tu bude takato sranda :D ja ze sa tu len zdielaju rady a nazory ale ako vidim, tusim sem budem chodit castejsie

natalia: ake ospravedlnenie cakas prosim ta? za to ze som povedala ze si slepa? tak toho sa nedockas... asi si fakt slepa ked to doteraz nevidis :D kup si brejle, povedz staremu ze ich nutne potrebujes lebo si na posmech :D a spolocnost ta neberie dostatocne vazne :D :D :D