Vadilo by vám to?

Príspevok v téme: Vadilo by vám to?
HK00

Totiž vec sa má takto: pred časom (bolo to už dávnejšie) sme s frajerom hulilievali , mna to potom uz ani tak nebavilo, nevidela som na tom uz to co zo zaciatku a v podstate to bolo hlavne kvoli tomu ze to so mnou uz ani nic nerobilo, chcela som srandu ale ked som si zacala vsimat ze ostatný to maju na dennom poriadku a neni su duchom pritomny, prestala som a tak som si obcas dala s frajerom mozno raz za tri mesiace, teraz to uz nerobim vobec, spolocne sme sa dohodli ze hulit uz nebudeme a ked tak len spolu, a aj to len naozaj raz za cas, nic ma k tomu netaha a s odstupom casu vsetkých tých v mojom okoli co to robia povazujem za fetákov s uplne prefajceným mozgom, kruta pravda ale je to tak - ale oni ma nezaujimaju
zaujima ma moj frajer
velmi som sa v nom sklamala pretoze som si myslela ze ked sme sa SPOLU dohodli ze to robit nebudeme tak som myslela ze to myslel vazne a so vsetkym suhlasil aj n si vstupil do svedomia a zdalo sa mi že naozaj ako keby aj on si uvedomil že už na tom proste nič neni
nasral ma ked som z neho vytiahla ze to spravil, minuly mesiac vraj "menej ako 5 x" takto - keby to bola gandža tak to by som ešte predýchala, ibaže na trhu je nový humus ktorý sa tiež húli a má to 9x vacsi efekt ako obycajna gandza pre nezainteresovaných to budem tazko vysvetlovat - a nie neda sa na tom vytvorit zavislost - ale aj tak, keby ste boli pri cloveku ktorý si to dal tak by ste si mysleli ze si dal LSD alebo čo,,, pritom on ani neviem co do toho davaju bože aký je tupý predáva to nejaký zdochliak ktorý ma super vedomosti z hnojariny bohvie čo tam aj popridava a oni su z toho bez seba,
leze mi to na nervy, je totalne naladovy, vkuse len vyvolava hadky, neverím naozaj ze je to navykove ale je z toho aky trosku osprostený no,,, :D nechcem sa s nim rozist ale niekedy sa mi zda akokeby mu to ani nevadilo, ja viem ze ma miluje ale tymto správanim ze nieco poviem a nasledne to rusí na to ma nuti aby som si myslela taketo veci, a aby mi zacal liezt na nervy uz aj on,,, povedala som mu ze uz mu to nebudem odvtedy vycitat ze sme si slubili ze nebudeme hulit povedala som mu ze nech spravi to co chce on, ja si myslim ze keby ma tak strasne miloval a vedel ze mi zacalo vadit ze robi niektore veci tak sam nad tym pouvazuje a obetuje tu travu abo tie kridelka a spravi to pre mna ja som pre neho xxxxxx krát urobila niečo taketo a riesilo sa to este tazsie tak aj on by dufam mohol,,, co si o tom myslite

nathália09

Používateľ
nathalia09
dátum a čas príspevku
Dnes 18:11
IP adresa
xxx.xxx.41.110

nic, preco? asi sme sa nepochopili... som len chcela poukazat na to ze by som nikdy neziadala od chlapa aby sa kvoli mne zmenil. keby mi nieco na nom moc prekazalo, tak by som si s nim nezacala. a kazdy ma uz nejake drobnejsie chyby.
tOTO som ja nepísala-pozri si ident.čísla,či ako sa to presne volá
to písala JAHODA-čo ty na to JAHODA???

pohodaJahoda

HK00: som rada ze mame rovnaky nazor :) ja neviem, ale volaktori su taki stresmani... odsudia cloveka na zaklade zistenia, ze mal nieco s trafkou a hned si blby fetak a ked mas priatela takeho, tak si najvacsia hlupana ze to tolerujes podla nich :D trtkal ich pes do riti :D

nathália09

ok,máš pravdu-neodpovedám na otázku.
Takže vadilo by mi to,ale pomáhala by som mu ako by som vedela,ale
by som ho pritlačila k múru a povedala,že ak mu na mne záleží-musí prestať.
Takto by som to urobila ja.

HK00

natalia9: preboha ty si tak s prepacenim kakas do papule, mne si tu "radila" ze bud s tym prestane alebo sa s nim mam rozist a teraz tu ujujúkaš ze ty by si nikdy chlapa nnutila aby sa kvoli tebe zmenil, a vlastne tym ze by si mu nieco zakazovala by si ho nenutila zmenit sa???

HK00

PohodaJahoda: presne moja reč uplne si to opisala tak ako to myslim aj ja :)

Natalia9: ja som nechcela radu, precitaj si nazov mojho prispevku a zamysli sa :D
"Vadilo by vám to?"
ja som sa pytala co si o tom kto mysli a ci by to niekomu vadilo

nathalia09

nic, preco? asi sme sa nepochopili... som len chcela poukazat na to ze by som nikdy neziadala od chlapa aby sa kvoli mne zmenil. keby mi nieco na nom moc prekazalo, tak by som si s nim nezacala. a kazdy ma uz nejake drobnejsie chyby.