Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zamestnavatel si vymyslel moju absenciu...

Príspevok v téme: Zamestnavatel si vymyslel moju absenciu...
superwoman

Dobry den. Myslela som si, ze mam s tym amaterskym podnikatelom vsetky problemy vyriesene, ale nie. Pomohol mi inspektorat prace, lebo som sa nemohla dopracovat k podpisaniu vypovede.
Pracovala som v chranenej dielni. Bola som este v ochrannej lehote. Musela som na PNku. v piatok 13.8. som mu doporucene poslala ukoncenie pn k 14.8. Priložila som i oznámenie o ukončení prac. pomeru k pondelku - 16.8. v nedelu nerobim, tak som to dala k pondelku.
Ked mi konecne po pokute od inspektoratu prace poslal asi po mesiaci podpisane moje oznamenie, isla som na pn v ochrannej lehote, kedze som sla na operaciu. A teraz sa dozvedam od soc. poistovne cez znamu, ze on mi na 16.8. napisal absenciu, a tak nemam narok na preplatenie pn v ochrannej lehote.
A som uplne z neho zufala... Neviem, co mam robit. Kam mam ist zamavat s oznamenim o ukonceni prac. pomeru? Myslim, ze som v prave, alebo nie? Je mi uplne blbo, lebo cakam za tymi peniazmi ako nejaky debil, lebo on nezdokladoval na soc. poistovnu vsetky doklady. a ked ich uz konecne zdokladoval, tak nakoniec peniaze nedostanem... Kam mam ist, na urad prace? na socialku? obratit sa zasa na inspektorat? prosim poradte, som fakt zufala...

superwoman

Vdaka jajka. Na soc. poistovni mi znama radila nerypat do toho a zabudnut. Setrit si nervy, o ktore som uz pri nom prisla tak ci tak... Stve ma to.

jajka001_

aha, takze mas problem s tym jednym dnom, 16.8. ktory vlastne mal byt odpracovany ale ty si neprisla lebo si to brala tak ze od toho dna nerobis. a neda sa s nim nejak dohodnut? lebo ked si neprisla tak, hm, no...blbé takto. dohoda asi nie ked si s nim mala problemy....skus sa opytat na socialnej poistovni ci sa s tym da nieco robit.

superwoman

namiesto ---Pracovala som v chranenej dielni. Bola som este v ochrannej lehote--- ma byt v SKUSOBNEJ DOBE.
Pomylila som sa, pardon.

jajka001_

oznámenie o ukončení pracovného pomeru? mysliš žiadosť o ukončenie pracovného pomeru dohodou k 16.8.? ktoru nemusel akceptovať? lebo máš výpovednu lehotu dva mesiace od prveho dna nasledujuceho mesiaca po podani ziadosti ? ty predsa nemozes ukoncit pracovny pomer hned ako si zmyslis.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.