Miesto mojej smrti

Príspevok v téme: Miesto mojej smrti
alexandraaa

Konecne som si vybrala miesto svojho dalsieho pokusu o samovrazdu. Nechce sa mi umriet ako bezdomovcovy na ulici ci niekde v parku, to uz som skusila. Tentokrat si prenajmem izbu v nejakom slusnom hotely na dva dni a pred otravenim sa poriadne zamknem aby sa moje telo naslo az ked mi skonci prenajatie danej izby. Zomriem v posteli a nie na lavicke.

Slobodna

Tí, ktorí chcú svoj život naozaj ukončiť, to jednoducho urobia. Tí, ktorí to oznamujú vopred, dopodrobna plánujú, sú nešťastní ľudia a patria do rúk psychiatra. Osamelosť je smutná, takýto človek potrebuje počuť, že niekomu na ňom záleží a odhováranie je istá forma. Hovorí sa tomu aj psychické vydieranie, vysávanie energie, parazitovanie na iných. Obvykle sa jedná o adolescentov, pretože majú problémy so svojím fyzickým a psychickým vývojom, sociálne a mravne sú nevyzretí, hľadajú istoty. Obvykle sú to iba také výkriky do tmy a často sa ich hrozby nenaplnia. Neznamená to však, že ich treba zľahčovať. Každopádne takýto človek potrebuje odbornú pomoc. I keď takéto plánovanie a oznámenie verejnosti vypovedá o tom, že alexandraaa sa má veľmi rada, obvykle si takýto ľudia neubližujú. Vyvolanie záujmu o vlastnú osobu.

lienocka28

omyl, alexandra sa nesnazi ziadat nas o nejaku radu ani o pomoc, ona nam len sucho oznamuje, kde to nabuduce urobi. to znamena, ze uz sa asi raz chcela zabit a nevyslo jej to. Z toho dedkukujem ze si asi robi srandu.A my jej to tu vsetko hlceme, ale uznavam ma uspech. Keby chcela nejaku radu alebo pomoc aspon by odpisala, pripadne by s nami komunikovala, teda ak sa jej uz nepodarilo nieco spravit v tej hotelovej izbe...

zuzkas

nevymýšlajte,určite veľa ľuďom na vás záleží a určite máte aj nepriateľov,tak tým neurobte svojou smrťou radosť a tým priateľom zase smútok!

doubledog

a preco chces narobit hotelu problemy?
si predstav, ked tam najdu mrtvolu, myslis, ze pre nich je to bezna rutina?
budu mat z toho vselijake opletacky.
a ako k tomu pride nejaka upratovacka, ktora najde tvoje telo?
co s tym ma ona spolocne?

chce to trosku tolerancie.

LadyOpium

alex skade si?zabime sa spolu ja už čakám rok na smrť a depky od 13 a ppp od 12nechcem už žiť aj za ppp teda hlavne a ja už v 12som si povedala že zabijem sa z any lebo nikdy som nebola dosť chudá tak to bude pomsta mojmu životu

lenka227

ste normalny co jej tu pisete poniektori ???!! :O vam sa vravi,ked si vacsina z vas ani nevie predsatvit ako je niekomu kto ma depresie,a lieci sa alebo aj na to berie lieky..to nieje o tych vasich kecoch,, ooo, ako je dlo vonku nepekne, mam z toho depku,, to je o tom ked cloveka boli vstat z postele a zda sa mu, ze kazdy krok vpred znamena dva naspat dozadu vdaka takemu nepochopeniu..spamatajte sa.. a autorke, toto je volanie o pomoc,isto mas niekoho komu na tebe zalezi, bud silna,zvladnes to..drzim palce

voňavka

Presne Ambrozia,väčšina ľudí napriek všakovakým problémom v živote padá na kolená a opäť vstáva,chcú žiť tak ako sa len dá... koľkí plačú ,keď umieraju,že umrieť nechcú a tú dajaká šahla bude vypisovať ešte jak o ten svoj život prísť...zmastila by som ju jak žito... no ja takých nepochopím...

voňavka

choré,choré a zas choréééé ,ty sa nudíš jak sviňa asi,vytrepala by som ťa poriadne po papali a doraz by ťa prešla hotelová izba

[zruseny9]

Milá Alexandra,ty asi nemáš čo robiť,potom máš bujnú fantáziu.Vieš mne zomrela sestra vo veku 35 rokov na rakovinu, krstný otec aj starí rodičia na rakovinu a minulý rok tragidky zahynula 16 r. dcérka. Ty potrebuješ zažiť veľký šok, aby si sa spamatala.Choď sa pozrieť na onkológiu ako tam ľudia bojujú o život,tak veľmi chcú žiť.Potom ťa tieto nezmysly určite prejdú.