Miesto mojej smrti

Príspevok v téme: Miesto mojej smrti
alexandraaa

Konecne som si vybrala miesto svojho dalsieho pokusu o samovrazdu. Nechce sa mi umriet ako bezdomovcovy na ulici ci niekde v parku, to uz som skusila. Tentokrat si prenajmem izbu v nejakom slusnom hotely na dva dni a pred otravenim sa poriadne zamknem aby sa moje telo naslo az ked mi skonci prenajatie danej izby. Zomriem v posteli a nie na lavicke.

smmmrt

kedchce niekto odist skutocne odist na druhy svet,tak o tom netara, aby ho obdivovali druhy,co dokaze.
chod zabi sa.Myslis,ze z toho bude nejaka senzacia?Mozno tak dva dni si par ludi bude rozpravat,co to bolo za debila,asi to bol nejaky s debkou,psycho a pod. 3 dni po tebe nestekne ani pes. A zivot pojde dalej. Aj tak sme prweludneni.

jajka001_

ked mas prachy na zaplatenie hotela, radsej si ich chod riadne uzit a uvidis ze ta zivot zacne bavit. skus zit tak akoby si zila posledny den.

janab

Hm..pekne si si to naplánovala..dúfam, že si si aj premyslela, že ako ťa budú páliť v kremáku ..fajn myšlienky.

To ozaj máš potrebu toto tu písať, že nechceš žiť? Nemáš rodinu, kamarátky,? Ak chceš tak veľmi zomrieť a vzdať sa života, tak to tu ani nepíš..načo vlastne?!

M74

Musíš si dať zvonku na klučku tú cedulku: Nerušiť!
Aj keď teda nechápem, prečo chceš ešte dva dni mŕtva oddychovať v posteli :-)

lost

Hmm, tak to je zle :(

Tak ja odporucam srmt v posteli, ale nie v tak mladom veku, preco nie ked budes mat 70, alebo aspon 80 a viac ?

radsej si tie dva dni v tom hotely poriadne oddychni, alebo v nejkom wellness

Ale aky mas dovod na taketo nieco ?

hmmmmmmmmmmm

preboha,preco sa trapis so svojimi trapeniami sama, nemas nikoho kto by ti aspon trochu pomohol?a na margo toho vyberu, si predstav ten chudak personal!:-(