Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Databáza hodnotených lekárov

Zuzana11

Musím len z vlastnej skúsenosti potvrdiť, čo tu už odznelo. Na spomínanej stránke nezverejnili ani moju recenziu. Podotýkam, že bola napísaná slušne, vecne a objektívne, ale samozrejme negatívne. Skrátka fakty. Tak, ako to bolo. V budúcnosti sa budem radšej riadiť radami známych.

celebrita facebooková

Mne sa už stalo, že som čítala pozitívne hodnotenie na nete na zubára, s ktorým som nebola spokojná a negatívne hodnotenie na takého, s ktorým som bola nadmieru spokojná. Preto tomu neverím a riadim sa len vlastným skúsenosťami.

Zuzana11

Je pravda, že hodnotenia lekárov môžu byť silne subjektívne, ale je aj pravda, že nie je lekár ako lekár. Ja sa riadim faktami. Ak sa niekomu nepáči, že ľudia vystupujú anonymne, prečo sa nepodpíše celým menom a namiesto toho takúto sťažnosť píše v anonymite? Vážne nerozumiem akým metrom tu ideme merať.

celebrita facebooková

Moc týmto internetovým hodnoteniam neverím. Najlepšie je riadiť sa určite len podľa vlastných skúseností. Keď s niekým nie sme spokojní, tak ho vymeníme za iného a je to :) :) :) A úplne najlepšie, že pokiaľ nám to zdravie ešte aspoň ako - tak dovolí, nechodiť po doktoroch vôbec :) :) :)

názor lekára

Rada by som upozornila všetkých pacientov , že hodnotenia lekárov pacientmi sú často veľmi skreslené. Hoci každý človek má právo na vlastný subjektívny názor ,tento názor môže byť veľmi vzdialený od reality a od pravdy . Príčinou môže byť, že pacient svojej chorobe, či chorobe príbuzného nerozumie , nemá predsa medicínske vzdelanie a za zhoršenie zdravotného stavu, či choroby súdi a viní lekára. Je to jednoduchšie ako sa kriticky pozrieť na fakt, či pre seba a svoje zdravie urobil naozaj všetko, a či dodržal rady a liečbu odporúčanú lekárom , alebo ide o nevyliečiteľnú chorobu...Hlavne si treba dať pozor na anonymné hodnotenia, ktoré vedia byť veľmi zlomyseľné .a sú vymyslené s cieľom poškodiť lekára niekedy výlučne z osobných dôvodov ,čo s jeho odbornými schopnosťami nemá nič spoločné. Anonymu je ťažké sa brániť a čeliť mu . Odsudzujem spoločnosť , prevádzkujúcu internetovú stránku ,ktorá takéto anonymné hodnotenia uverejňuje ,stráca tým jednoznačne svoj dobrý kredit. . Každé takéto anonymné podanie by si mala vopred preveriť, nakoľko poškodzovanie dobrého mena kohokoľvek "s cieľom poškodiť a ublížiť " ,je trestný čin. .Ak chce byť niekto kritický, nech sa podpíše celým menom a nech si za svojím názorom stojí . A naopak "vyrobiť" pozitívne hodnotenia je veľmi jednoduché ...Pozrite si radšej odborné prezentácie a publikácie lekárov , o ktorých sa zaujímate, na čo sa presne špecializujú, aké majú dosiahnuté vzdelanie a aké majú výsledky práce .

názor lekára

Rada by som upozornila všetkých pacientov , že hodnotenia lekárov pacientmi sú často veľmi skreslené. Hoci každý človek má právo na vlastný subjektívny názor ,tento názor môže byť veľmi vzdialený od reality a od pravdy . Príčinou môže byť, že pacient svojej chorobe, či chorobe príbuzného nerozumie , nemá predsa medicínske vzdelanie a za zhoršenie zdravotného stavu, či choroby súdi a viní lekára. Je to jednoduchšie ako sa kriticky pozrieť na fakt, či pre seba a svoje zdravie urobil naozaj všetko, a či dodržal rady a liečbu odporúčanú lekárom , alebo ide o nevyliečiteľnú chorobu...Hlavne si treba dať pozor na anonymné hodnotenia, ktoré vedia byť veľmi zlomyseľné .a sú vymyslené s cieľom poškodiť lekára niekedy výlučne z osobných dôvodov ,čo s jeho odbornými schopnosťami nemá nič spoločné. Anonymu je ťažké sa brániť a čeliť mu . Odsudzujem spoločnosť , prevádzkujúcu internetovú stránku ,ktorá takéto anonymné hodnotenia uverejňuje ,stráca tým jednoznačne svoj dobrý kredit. . Každé takéto anonymné podanie by si mala vopred preveriť, nakoľko poškodzovanie dobrého mena kohokoľvek "s cieľom poškodiť a ublížiť " ,je trestný čin. .Ak chce byť niekto kritický, nech sa podpíše celým menom a nech si za svojím názorom stojí . A naopak "vyrobiť" pozitívne hodnotenia je veľmi jednoduché ...Pozrite si radšej odborné prezentácie a publikácie lekárov , o ktorých sa zaujímate, na čo sa presne špecializujú, aké majú dosiahnuté vzdelanie a aké majú výsledky práce .

Zuzana11

Musim varovat pred doktorkou Bernovskou (cievna z Noveho Mesta nad Vahom). Vobec ma nepocuvala, nekomunikovala, odmietla mi predpisat lieky a dodatocne som zistila, ze mi predpisala zle kompresne pancuchy. Tak som sa objednala inde a budem zas cakat 2 mesiace. Normalne mi je z toho do placu.

Ktovie

Dnes v správach odznelo, že záujem o prednostné vyšetrenie za poplatok je obrovský. Myslíte že je to pravda? A že lekári prišli o milíóny korún ich zrušením. Ja mám skúsenosti takéto: pred zrušením poplatkov za prednostné vyšetrenie si lekári resp.sestrička objednávali za poplatok už takmer všetkých a kto nezaplatil sedel v čakárni do konca ordinačných hodín. Ale zrušením sa nič nezmenilo, pretože lekári sa vynašli. Bola som na sone brucha, kde si pýtali peniažky, doklad žiadny. Očný si pýta si za rôzne nehradené vyšetrenie poisťovňou jeho novým prístrojom tiež -16€ a odporúča opakovať 2krát ročne. A ak nechcem čakať na časenku, zaplatiť si treba ročné predplatné v podobe veľmi výhodnej karty za 25€. Nový pán minister chce do konca roka pripraviť nový zákon o poplatkoch, aj za prednostné vyšetrenia. Pracujúci ľudia si platia veľmi vysoké zdravotné odvody. Zdravotné odvody sa dokonca platia aj z predaja nehnuteľností. Asi je to stále málo pre poisťovne, ktoré potrebujú tvoriť zisky ako keby pôsobili na finančných trhoch a nie v zdravotníctve. Preto zrejme treba aby pacient im doplácal. Ak teda niekto chce mať prednostné vyšetrenie nech si zaplatí od 20-do 30€, iste by si to mnohí rozmysleli.

Marek999999

stranka www.lekar.sk tendecne zverejnuje prispevky, kedze sa pise nizsie ze ju vlastni penta, tak uz mi je to jasne. Viaceri mame velmi negativne skusenosti z Dr. Markom Sucom zubar Presov a ani po opakovanych pokusoch ich tato stranka nechce zverejnit...tak dovolte aspon takto podat velmi negativnu skusenost a odozvu na tohto "lekara"

vlocka29

Isla som po pomoc k svojej praktickej lekarke a z dovodu ze som nezamestnana si mysli ze som simulantka co sa jej nechce pracovat. a dostala som len odsudenie a pomoci som sa nedockala .

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Databáza hodnotených lekárov - Fórum - ZDRAVIE.sk