Databáza hodnotených lekárov

oliiii

Hodnotenia ma príliš nezaujímajú, pretože jednému dotyčný lekár môže vyhovovať, inému nie. Zamýšľam sa však nad vynaliezavosťou niektorých lekárov, ich vzťahu lekár -pacient. Rozhodne nie sú všetci rovnakí, ale niekedy mám pocit manipulácie niektorých. Týka sa to vnucovania ich spôsobu vyšetrenia, či liečby, bez vzájomnej komunikácie a názoru pacienta na liečbu. A niekedy mám pocit, že k tým lekárom v súčasnosti behám akosi často na kontroly a zo mňa sa stáva ťažko chorý človek, ktorý musí absolvovať aj vyšetrenie,(predtým to nebolo dôležité) jeho novým prístrojom za poplatok, bez opýtania sa či s tým súhlasím. V súčasnej dobe predsa ľudia majú odkiaľ čerpať vedomosti o liekoch, chorobách a rôznych možnostiach liečby, prečo by mal byť pacient prijať len to, čo pokladá pán doktor -doktorka za správne.....

Linusa

Uz niekolko rokov chodim do gastroenterologickej ambulancie Mudr. Tibora Hlavateho a som maximalne spokojna! Moju tazku diagnozu drzi na uzde, navyse ma velmi ludsky pristup, ochotne vypocuje, poradi... Aj sestricku ma milu. Kiezby takychto ambulancii bolo viac!

anaitat

V poslednej dobe prichádzam často do kontaktu s lekarmi a môžem napísať ,že su to skvelí ľudia..moje ďakujem patrí Dr Kočimu z Piešťan a Dr Valjentovej z Bánoviec nad Bebr.maju ľudský prístup ,a čo je pre mňa najdôležitejšie odborne su veľmi zdatní..

nespokojný pacient

Pani doktorka Soňa Ševčiková(martin) absolútne neochotna, dokonca ma odmietla vyšetriť z dôvodu že som bola operovana v inom meste , vôbec mi nepomohla takže som neni spokojná a neodporúčame ani len bežné vyšetrenie .

Sida20

Mala som tu "cest" aby tzv. MUDr.Jolana Kalenska vysetrovala mojho syna na pohotovosti v Presove. Tak odmerany, chladny pristup od dr.som este nezazila. Vysetrovat chore dieta, kt.ledva stoji na nohach pod otvorenym oknom, kedze milost pani nebola ochotna prist k vystrovaciemu lozku mi prislo nanajvys bezcitne. Na otazku davkovania lieku odpoved rodicovi: si precitate na letaku alebo sa opytajte v lekarni ma fakt prekvapilo a ked trojrocne dieta po vysetreni s malou dusickou pride k dr.a poprosi drevenu palicku "za odvahu" po vysetreni a dr.bez stipky sucitu a ovhoty povie nie to nie je na hranie si myslim je totalny vrchol. Pani dr.nech ide zapajat kabl.zvazky na jilemnickeho ked ju tato praca nebavi.

liecik

Niekolko rokov ma MUDr. Tatiana Kralova liecila na uplne nespravnu diagnozu,lieky nuti pacientov vyberat v nou urcenej lekarni. Je naladova, arogantna, odborne davno za zenitom. Podmienky v cakarni a ambulancii hlboko pod urovnou.Nechava sa oslovovat primarka ( pozostatok davnej kariery)

Dokino26

Nejdem obhajovat lekarov, lebo aj medzi nimi sa najdu cierne ovce ako vo vsetkych povolaniach, ale dehonestovat lekara s 35 rocnou praxou len preto, ze povie, ze nevie, co je pacientovi, tak to mi pride ubohe. Nie je hanbou, ak si clovek prizna, ze nieco nevie, ale hanbou slovenskeho zdravotnictva je ten lekar, ktory zaryto tvrdi, ze vie, co vam je a ze vas dobre lieci, i ked nemam ani najmensie tusenie. Dalej sa stretavam s tym, ze vela pacientov sa dozaduje takych a onakych vysetreni, o ktorych citali na internete a akonahle lekar nevypise ziadanku na dane vysetrenie, pretoze si mysli, ze je neopodstatnene a skutocny problem neriesi ani nediagnostikuje, okamzite z neho robia pacienti debila, ktory caka len na to, kedy mu vopchate do vrecka obalku. Tak hadam je na lekarovi ako rozhodne aby pacientovi pomohol, liecil a nie na google-y a premudretych pacientov, ktori si myslia ze medicina trva 6 rokov a zvladli by to lavou zadnou

jan11

Ja si skor myslim, ze keby ste mali vybavit denno denne tolko ludi ako nejaky MuDr, tak by vas ten optimizmus tiez presiel.
Napr. pozretie do ritneho otvoru - 5 centov:)