Čistý jazyk

ccccc

ja si čistím jazyk kefkou na zuby. najprv vyčistím zuby, potom hneď jazyk a ešte vyplachnem ustnou vodou. a jazýček je ružový. a nech mi niekto nehovorí, že to ničí jazyk, lebo za tie roky, čo to tak robím (10 rokov asi)by som už nemala jazyk podľa slov podaktorých...

TrainingBoy

dovolim si nesuhlasit a to zahlienenie je uz trosku otrepane, zatial mi nikto nepreukazal ze to tak vazne je, sam som na chvilu vysadil mlieko zo stravy(no z ineho dovodu) a nevidel som ziaden rozdiel
zelenina a ovocie je fajn a mozno prave vdaka tomu ten povlak zmizol, kedze obsahuje vela vitaminov a pokial niekto nesleduje kolko ovocia presne zjedol a nebere ziadne dalsie vitaminy, tak je velka sanca ze ma deficit vitaminov, este dobry pitny rezim moze pomoct a tiez zuvacky, skoda len ze aj do tych musia dat kadeco ine...

renuska1

len a jedine zmenou stravovania....bielny povlak na jazyku vznika z nespravneho stravovania....telo je zahlienene, prekyselene....asi by si to koli jazyku neurobil ale treba sa snazit obmedzovat zivocisne produkty, nemiesat rozne druhy jedal, jest veeela ovocia zeleniny...ja som z velkej casti vitarianka a jem takmer cely
den ovocie a zeleninu a povlak mi po niekolkych tyzdnoch zmizol ...mam krasny ruzovy jazyk a to som sa o to ani esnazila...jednoducho telo sa vycistilo od toxinov