Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem odísť s dieťaťom do zahraničia

Príspevok v téme: Môžem odísť s dieťaťom do zahraničia
vimi

s ex priateľom sa sudime o styk s malou ...ja chcem aby sa s nou nemohol stretavať vzhladom na jeho činy(ale toto nie je podstatne v mojej otázke)ja by som sa chcela spytat ci by som mohla odist s malou aj ked sud nevyhovie mojmu navrhu a ex sa ma stretavat s malou..do zahranicia chcem ist za pracou vzhladom na to ze tu nemam uplatnenie a zo socialnych davok sa žiť nedá.a chcem odist na dlhu dobu

wowo1

mozes odist co ti v tom brani? postihnuta pravne nebudes. nie je taka legislativa ze by ti to zakazala neexituje trest. cize mozes...preco by si tym mala oboznamovat sud? zbal sa a odid a nikomu nic nehovor.

tedix

sud moze obmedzit aj zakazat stretavanie sa s dcerou ak je na to vazny dovod,samozrejme sa to musi dokazat ze jej styk s otcom skodi alebo jej hrozi nejake nebezpecenstvo.musi sa to dokazat.nestaci ze s nim nevychadzas ty alebo ze robi prieky tebe.napisala si ze sa sudite o styk s malou cize podla vsetkeho ju uz mas urcenu do vychovy.nepises kolko ma mala rokov ci chodi do skolky skoly .. ci mas v zahranici pracu a na ako dlho,ci mas tam kde byvat,ci tam mas nejaku rodinu alebo oporu,zalezi aj aku pracu robis,lebo napriklad ked robis opatrovatelku tak nepochodis na sude

ta3

k tejto otazke by sa kvalifikovane vyjadrili iba pravnici, ale asi vela bude zalezat do ktorej krajiny sa chces odstahovat a ci k tomu potrebujes vizum
ja som odchadzala s detmi za novym manzelom na manzelske vizum, ale pre udelenie viza som potrebovala suhlas od ex manzela, pretoze deti neboli este plnolete a kedze ex by nikdy nebol dal k tomu suhlas uz len preto, aby mi robil prieky, musela som cakat so ziadostou o vizum pokial deti nemali 18 rokov, potom vsetko prebehlo hladko

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžem odísť s dieťaťom do zahraničia - Fórum - ZDRAVIE.sk