neskúsený chalan...Baby poradte...

Príspevok v téme: neskúsený chalan...Baby poradte...
Mima_216

Mám taký zvláštny problem. Mám 20 rokov a našla som si teraz fajn chalana . Má tiež 20 ale je mladší o mesiac.Nebol by to žiadny problem,ale taky menší problem vidím v tom že on ešte predo mnou vobec nemal dievča a ani so žiadnou nespal nikdy.Za to mne sa pred rokom skončil 5 ročný vzťah a no a po tomto vzťahu som mala asi dalších 5 chalanov. Proste som ich striedala a vždy som mala len starších odo mňa.A teraz je to také zvláštne že neviem ci ,,tohto,,chcem alebo nie kedže ešte nikdy nemal dievča.Neviem prečo ale odrádza ma to.Nechápem tomu...
Baby vadilo by Vám takéto nieco u chalana že vlastne Vy by ste boli tie ,,o dost skusenejšie,, ??? ( ale napriek tomu je fajn a dobrý a mili ku mne)... hmm :////

tak

Mima

Ak chceš vedieť môj názor, myslím si, že v tomto prípade nemáš šancu, takže ho nechaj radšej odísť, ...

etela

Bože dievča a čo vlastne chceš? Rozťahovať nohy alebo mať pekný vzťah? Bude lepšie ak chlapca necháš na pokoji,pretože si ho ani nezaslúžiš a pokračuj v rozťahovaní.Alebo ešte jedna rada, keď si taká "skúsená" a chlapec to che iba vyskúšať a mať to za sebou, tak mu smelo pomôž a on ti bude možno vďačný.

Iveta Michael

Cajik

A to ju akože mali ,,pretiahnúť,,iba preto že bola pekná???

Ja byť chlapcom tak by som asi opovrhla babou ktorá by sa mi ,,núkala,, fuj ani sa nedivím že majú niektorí muži taký postoj k ženám,ja ich v tomto veru viem pochopiť...

Iveta Michael

Panic - 100%

Chcem Ti len povedať že si Ťa veľmi vážim a obdivujem....keby som bola mladšia tak by som Ťa okamžite brala:))
Presne po takomto ,,nevyžitom,,partnerovi som aj ja dlho túžila,lebo neznášam skúsených a opotrebovaných chlapov...ja sa tiež len tak ľahko nedám zviesť,pretože podľahnúť pri nejakej príležitosti to dokáže viac ľudí ale ja tiež medzi takých nepatrím a nikdy nebudem patriť...preto Ťa chcem povzbudiť aby si nebol smutný lebo ja viem že existujú aj také baby čo sú ešte stále cudné....Ja mám dokonca dve kamošky 37 a 35 roč.ktoré sú doteraz panny,tá staršia už má frajera a zatiaľ s ním nespala,len čosi skúšali spolu...ale tá mladšia podľa mňa pannou ostane už do 50-ky,čo už samozrejme nie ej dobré. Držím Ti palčeky,si veľmi rozumný chlapec a určite si počkaj na tú ktorá je len pre Teba...ono to príde,ver mi!

kitty86

Tak to si ma zle pochopil ja som to vobec tak nemyslela ze by to bola velka obeta praveze nie som z tych co by sa na neskuiseneho chalana ani nepozreli. Proste mam rada dobry sex ale urcite to nie je priorita pri hladani partnera. A s tym ze radsej fajn babu a neskusenu ako nieco ine absolutne suhlasim. ja to mozno berem len viac z tej stranky ze som uz mala partnera s ktorym som si po tejto stranke veeelmi dobre rozumela. Tak stale trochu podvedome porovnavam...

15975395175

kitty86: nechcem sa tu do teba nejak obúvať...ale písala si to tak ako keby bola pre teba veľká obeta to, že prvé tri milovania nebudú na 100% podľa tvojich predstáv.
Ja by som teda mal radšej dievča neskúsené a iba moje aj za tú cenu že zo začiatku by to bolo menšie trdlo:)...ale teda samozrejme len ak sa bavíme o láske...ak by to mal byť len nezáväzný sex tak by som sa na to pozeral zrejme podobne ako ty a väčšina žien ktoré sem písali.