neskúsený chalan...Baby poradte...

Príspevok v téme: neskúsený chalan...Baby poradte...
Mima_216

Mám taký zvláštny problem. Mám 20 rokov a našla som si teraz fajn chalana . Má tiež 20 ale je mladší o mesiac.Nebol by to žiadny problem,ale taky menší problem vidím v tom že on ešte predo mnou vobec nemal dievča a ani so žiadnou nespal nikdy.Za to mne sa pred rokom skončil 5 ročný vzťah a no a po tomto vzťahu som mala asi dalších 5 chalanov. Proste som ich striedala a vždy som mala len starších odo mňa.A teraz je to také zvláštne že neviem ci ,,tohto,,chcem alebo nie kedže ešte nikdy nemal dievča.Neviem prečo ale odrádza ma to.Nechápem tomu...
Baby vadilo by Vám takéto nieco u chalana že vlastne Vy by ste boli tie ,,o dost skusenejšie,, ??? ( ale napriek tomu je fajn a dobrý a mili ku mne)... hmm :////

AdamKrt

cajik:

uplne rovnake ako pri pohlavnom styku... Je tam len o trosku mensia miera rizika.

Cez uteraky mozes chytit napr. plesen, bradavice,...

cajik

offtopic: adam, ake choroby sa daju chytit cez oral ? a s tymi uterakmi (ak myslis chlamydie) je to blbost..spytaj sa lekarov, nie vsetko co pisu na nete musi byt pravda

AdamKrt

breza77:

toto na zenach nepochopim. Zacal Ta velmi milovat a to je zle ? Ved by si mala byt z toho stastna... Najdes si ineho, ten Ta bude milovat menej, alebo vobec - potom si oci vyplac... Ved take spravanie nema logiku. Mne z toho vychadza, ze casto zeny chcu to, co nemaju, alebo co ide ziskat tazko. A ak nieco ziskaju lahko, tak si to nevedia vazit. Postrada to uplne logiku. Clovek by mohol byt rad, ze mu to vyslo, ale nie, bude sa spekulovat....
--------------
cajik:

no, nezabudaj na to, ze len tak nejaka ochrana nepomoze. Ak myslis ochranou kondom, tak mozna infekcia moze byt cez oblast mimo penisu, pretoze tam sa to dost trie. Naviac napr. pri prstovani cez ruky /to by musel mat chirurgicke rukavice/ a pri orale - muz kondom. A pri lizani zene zase tiez rusku, alebo rozstrihnuty kondom. To vsak nevylucuje, ze sliny mozu byt infekcne a to sa moze infikovat aj mimo tejto ochrany. Taktiez pri bozkavani mozes chytit vselico. Niektore choroby chytis po druhom aj cez uterak atd. Neexistuje spolahliva ochrana, ako sexovat s partnerom a nic nechytit, ak by bol nakazeny. Vsetky druhy ochran len znizuju riziko.

Søren

Nemám také životné skúsenosti, aby som sa k tejto téme vyjadroval ale predsa mi to nedá =). Nech sa moja predstava zdá ostatným akokoľvek naivná, no podľa mňa by opodstatneným cieľom človeka mala byť etika autenticity, čo v praxi znamená, že nájdem si takú pravdu, ktorej nie len verí moja myseľ (verí, čiže vyskytujú sa aj prípadné pochybnosti), ale podľa toho aj cítim a konám. Presne to by som aj ja rád raz v živote dosiahol, len ešte som mladý človek, čo ešte stále hľadá to autentické. Prečo o tom hovorím? Jednoducho som presvedčený, že v telesnom splynutí dvoch ľudí je zohráva dôležitú úlohu metafyzika (www.martinus.sk - nečítal som to, ale azda by to niekoho mohlo zaujímať =)).

Vlastne toto ani slečna, čo založila túto tému nepotrebovala sa dozvedieť, to ja len tak bokom, ale k téme pridávam idealistický pohľad mladého človeka. =)

sweater

8789789, podla mna keby chcel byt kurevnik uz by sa z neho stal, tak ma napada, mimochodom neviem preco si niekto plati za prostitutku, na diskoteke sa to hemzi tolkymi radodajkami az sa mi z toho dviha zaludok, a nie vsetci si musia prejst fazou ze trtkaju vsetko co pride pod ruku, napr. mne sa to zda dost nechutne a do sexu s osobou ku ktorej nic necitim (fyzicka nakolonost sa samozrejme nerata) by som urcite nesiel

cajik

Adam, ved jasne, ja sa len pytam :) nehovorim ze je na tom nieco zle, len bohuzial z mojich skusenosti sa mi skor zda ze "chlapi" (no,nechcem zovseoebecnovat) su strasne kurvy a akonahle vidia ze im nejaka pekna baba mozno da, tak si daju povedat.. ale to je jedno, len som sa pytala, ked uz tu je taka tema

no hej no,mali by povinne na vsetkych skolach ucit sexualnu vychovu a to,ze sa maju ludia chranit, lebo nechraneny styk nie je len o tom, ze "co ked otehotniem" ale aj o tom "co mozem chytit", ale o tom sa uz bohuzial menej pise a potom...to obcas dopadne tak ako to dopadne no..

8789789

Jezis maria...bud stastna,ze mas chlapa,ktory ta nebije,nenadava ti ani nic take, vaz si toho a ked ti vadi ze je neskuseny...tak ho zauc, nenaznacuj mu tie blbosti ale rovno povedz, ked nieco budes chciet tak povedz,ale je tu mensi hacik,ked ho zaucis ako na to, tak sa moze stat, ze ta opusti a stane sa kurevnik, lebo tu fazu este nezazil...ale to je na tebe, aj tak vy zeny vzdy ovladate muza spoza opony, ako seda eminencia...

breza77

Ahojte vsetci,co teraz napisem,sa nestava casto,ale stava.Zamilovala som sa, ja som mala 40.r a on tiez.Ja som bola rozvedena a on slobodny.zatial vsetko ok.Po dvoch mesiacoch chodenia som velmi po nom tuzila ako zena a on stale nic.Nakoniec som objednala hotel a urobili si maly vikend. A co som sa dozvedela,ze je panec.Tak to bola bomba,zvladla som to ,musela som velmi porozmyslat,aby som mu neublizila,postupne som ho do toho dostala..lepsil sa kazdym dnom....skoncilo to rozchodom stal sa na mne velmi zavislym a mne to vadilo...aj taketo veci sa stavaju...

AdamKrt

cajik:

zle formulujes otazku. Ziadny panic nebude mat problem pomilovat svoju peknu priatelku. Ale odmietnut zenu, o ktorej je presvedceny, ze si trtka len tak zo spasu, urcite sa najde dost ludi, co nieco take odmietnu. Mne sa stalo nieco take na zakladnej vojenskej sluzbe. Vzdy pri kasarnach sa motalo kopec mladych nadrzanych bab, ktore hladali vojacikov na sex. Keby clovek chcel, mohol sa usexovat. Inak, ak nejaky panic takyto vztah nevyhladava, tak je samozrejme, ze sa mu nema ani co ponukat... :)

Nedavno, ale to som uz nebol panic, sa mi ponukala jedna pekna slecna. Bol som sice pohadany dost s priatelkou, ale tej slecne som dal kosom. Bola dost otravna a bolo evidentne, ze si chce posexovat. I keby som nemal partnerku, tak s osobou, co strieda partnerov ako ponozky, by som nesiel. Ktovie, co by clovek chytil. U mna je to zalezitost milovania, ze chcem, aby si to priatelka uzila a ja si uzivam, ako si to ona uziva. Lenze, keby mal clovek len sex, tak na druhom mu nezalezi. Moze nieco chytit, nebude taky uvolneny a ani na tej osobe mu nebude zalezat. To uz radsej vlastnorucne-strucne, ako prilezitostny sex s neznamou osobou... :)

To je take divne a nepochopitelne, ze chlap vie povedat zene - nie ?