Večera

Lucii

Leni ja si myslim ze na svoju vysku mas idealnu vahu:) Inak som schudla tak ze som vylucila sladkosti pecivo sladene napoje a rozne sunky a plnotucne syry...a na veceru hej hej jedavala som ale len nieco lahke ako nejaku zeleninku ale cottage alebo pufovane chlebicky (niekto ich neznasa:D)

alchamilka

to je fakt ale skús si prečítať knižku vitariánstva a uvídíš v téme Téma pre watermelon sa to rozoberá ale už aj zdravšia strava je pokrok ako u kora... inak určite surová strava je vynikajúca krásna plet vlasy nechty stihle telo energia menia sa aj oči na bledšie modré na 30bananasaday.com forum je veľa o tom aj ľudia si radia tak skús ľudia ktorý vyskúšali vitarián stvo sú nadšeni ale pozor to aj u mna je probém treba jesť množtvo ovocia a veľa druhov aj 1kg na raňanajky proste veľa ale nie na silu neboj nepriberieš je to strava ktorá je najprirodzenejšia pre človeka , ktorý pochádza z voľnej prírody teda pre nás mäso je silne návyková potravina ktorá zakysluje jedným slovom mäso je skaza a biely cukor biela smrť

lenka54

Lucka prosim ta a akym stylom si schudla?? lebo ja mam 172 a tiez 62... a moc sa mi to nepozdava. Akoze nie ze by som bola velmi tucna, ale.... Jedávala si aj vecer?

Lucii

Suhlasim! U mna je droga sladke...ked som obmedzila sladkosti (milovala som snickers, bounty, milku coko a pod) a kadeake kolaciky musim si doplnat sladke aspon na obed ..takze milujem sladke obedy (zemlovka, ryz. nakyp, parene buchty)nieje to vobec zdrave viem..ale nejako si abstak zahnat musim:P..a ovocie mi ako nahrada teda vobec nestaci

alchamilka

diky :) ale určite aj ty máš skvelú postavu kludne sa pýtaj čo chceš o stravovaní viem veľa ale môj názor na stravovanie je že vitariánstvo raw food je najlepšia a najprirodzenejšia cesta k dlhému plnohodnotnému a zdravému životu. Túžim byť na surovej strave tak sa snažím nejde to varená strava je droga tak bojujem dalej

alchamilka

167cm 42kg ak chceš pozri si stránku kora.... www.koraorganics.com (blog) je to organická kozmetika miranda kerr je jej tvárou a na blogu píšu odborníci lekári atd na stravu je to v anglictine ale píšu tam odborníci na stravovanie a máš tam chutné rcepty :) zdravé a aj na chudnutie alebo udržanie váhy a hlavne na zdravie

Lucii

Tak to ti zavidim...ze mozes zjest cokolvek a neodrazi sa to na tvojej postave ja som sa pred rokom a pol utrhla a skoncila som na 62kg nastastie to slo dole...kolko merias a vazis?

alchamilka

ja sa naopak veľmi prepchávam čize horálky sú u mňa na dennom poriadku ale stále som štíhla tak fajn ale záleží mi na zdraví tak sa snažím zdravšie stravovať

achamilka

to je dosť málo výživné ale ak vyhovuje tak fajn :) držím palce krupicovú kašu si môžeš dať sem tam ale nie často