Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Večera

Lucii

Tesoro...to poznam uplne:))ja som to kedysi tiez akosi nezvladala ale ako nahle som schudla a stuplo mi sebavedomie a zmenila som satnik tak uz proste pribrat nechcem tak ani nejem take somarinky..

tesoro

SOM TU PRVY KRAT,DIK ZA ODPOVED..PRAVE DNES SOM SI JA POVEDALA,ZE DOST,TREBA CHUDNUT ALE UZ TERAZ VIEM,ZE TO BUDE TAZKE,CHYBA MI VYTRVALOST,PROBLEM JE TEN,ZE STALE CHCEM VOLACO DOBAT,ANI HLAD NEPOCITUJEM,TO LEN V HLAVE STALE...ZE DOBNI DACO A CO IDEM DOBNUT :-)))

Lucii

tesoro...myslim ze uz som to tu aj pisala niekde:))..ale za zhruba rok s ami podarilo schudnut 13 kg vylucila som sladkosti, biele pecivo, tucne jedla, sladene napoje a nejedla som po17-00(aj ked to zevraj nieje dobre mne to pomohlo)...a chodim min. dva krat do tyzdna cvicit spinning alebo aerobic

Lucii

Nemám veru nemám uz som bola dva krat aj u doktorky dva krat mi pichla vyvolavacku a stale nic..asi mi bude muset nasadit nejake lieky dost sa toho bojim ale tak co ine mi ostava

iwus93

aj ja idem akurát cvičiť :) no haluz...nemáš menzes? fuha tak to nie je bohvie čo, tak pekne papkať
ja ho ešte mám, chcela by som troošičku schudnúť, ale tiež sa bojím straty menzesu

Lucii

Ja viem iwus..ale co ine by som si mohla dat take chutnučke sladuškéé??:/aby som sa z toho aj najedla?!a idem este cvicit aspon na pol hodinku a okrem toho by som mala pribrat kvoli tomu ze nemam mnezes uz asi pol roka...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Večera - Fórum - ZDRAVIE.sk