Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Večera

iwus93

Lucii: tebe nejako velmi šmakuje tá krupica:) to je skôr na priberanie, ale ked ti chutí...ja tiež mám 47-49 kg, mení sa mi to furt a výšku 165 cm

Lucii

R- cereálie s mliekom+ mandarínka
O- Kuracie prsia na prírodno s varenými zemiakmi
V- krupičná kaša
hmmm..nejaké reakcie?..asi dosť blbý jedálniček že?:/

iwus93

mňa zasýtia tak oboje rovnako :D a oboje mám strašne rada :)taká nerozhodnosť a o hodinku musím už odchádzať :D

Lucii

mna by veru asi viac to jablko zasýtilo ako jogurt:P...aj ked podla toho aky napriklad taky selsky z toho sa vzdy dost najem

iwus93

Lucii: nemáš začo, ja tiež rozmýšľam, že si dám jablká, ale idem do roboty v noci, tak neviem aby som nebola hladná :D či si nedám nejaký jogurt, rozmýšľam :D

iwus93

kvasí možno preto, lebo si zjedla pred tým nejaké jedlo a potom si si dala ovocie, to sa nemá robiť, ovocie vždy treba jesť sólo, pred jedlom takú pol hodinku stačí kým ti prejde do čriev, a ked si zjedla nejaké jedlo okrem ovocia, tak počkať 2-3 hodiny kým vytrávi potrava...možno sa mení na tuk ale vtedy ked ho zješ fakt na kilá. Sú ľudia ktorí sú vitariáni a jedia ovocie, zeleninu, obilniny, klíčky a iné. A nie sú vobec tuční, doprajú si ovocie aj večer.

alchamilka

Lucii: no vieš čo si ľudia nevymyslia aby nemuseli myslieť... ovocie nie je kyselinotvorne ale zasadito tým pádom sa nekvasí ale telu pomáha!!!! ved na ovocie sa nedá povedať jendo krivé slovo

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Večera - Fórum - ZDRAVIE.sk