Keď úraduje alkohol

Príspevok v téme: Keď úraduje alkohol
leninka

Mám priateľa s ktorým bývame a čakáme bábo. Priateľ má zamestnanie v zahraničí a pred 2-mi týždňami prišiel domov. V priemere, každý druhý deň má vypité. Niekedy menej, niekedy viac... Vždy mi povie, že ide niečo vybaviť. Povie mi aj čo, ale nakoniec ide aj do "hospody"... Neviem, ako mu už mám dohovoriť. Už som aj dverami tresla, aj dohovárala... No vždy to pomôže na jeden deň a potom je to zas to isté. Či po dobrom, či po zlom... stále je to to isté. Veľakrát mi aj pomôže, či s varením, alebo upratovaním. Všetko by bolo v poriadku, keby nešiel do krčmy... Vždy, keď ide preč, tak som nervózna, kedy príde a aký príde. Snažím sa sa ukľudňovať kôli bábu, ale je to strašne ťažké, a keď príde v takom opitejšom stave, tak sa hádame a mňa trasie od sklamania a hnevu.

leninka

Ďakujem :-) Som na seba hrdá, že som to dokázala. Veruže, on ma ničil poriadne. Sebavedomie sa mi už vrátilo a teraz si uvedomujem aká som bola naivna. Hlúpo som ho ľúbila. Jediné, čo mi je ľúto, že malý má takého "otca", ktorý mu nedokázal kúpiť, čo i len nejakú maličkosť... Beriem to tak, že všetko čo sa nám stane, je na niečo dobré.

Tinusha

Leninka..Jééj toto sa krásne číta :-) Ja sama viem, aké je to žiť s alkoholikom, aké je to psychicky náročné...Prečítala som si všetky príspevky a som rada, že si sa osmelila a si už sama a máš zdravého synčeka :-)) Prajem veľa šťastia do budúcna a už žiadne trápenie !;) :-))

Iveta Michael

no..až teraz som si všimla tvoj príspevok:)))

takže máš to vyriešené..? a inak gratulujem ku krásnemu synčekovi!:))

a prajem vám obom veľa zdravíčka a tebe veľa sily a obom veľa lásky:))

Iveta Michael

leninka

no žiaľ z väčšinou názorov tu súhlasím ale...skús mu navrhnúť psychologickú poradňu a teda chod tam s ním...

ak to nezaberie tak potom už len...nabrať odvahu a opustiť ho,ja viem že to je ťažké pre teba a máš ho ešte rada ale čo on?? ako ti prejavuje lásku?? tak že opakovane sľubuje a zlyháva...a zlyháva...to ťa naozaj zničí a nedopusť aby to dosiahlo takúto hranicu únosnosti,mysli aj na seba a na dieťatko ...

leninka

Všetci, čo ste prispeli do tejto témy veľmi krásne ďakujem. Dlho som tu nebola, a to, čo som tu kedysi riešila, som už vyriešila. Priateľ je už úplne bývalí. Robieva sem tam problémy, no ja som šťastná, že s ním nie som. Konečne som vytriezvela zo vzdušných zámkov :-) Synčeka mám zdravého, krásneho a je moc dobrý :-)

leninka

On je v zahraničí, takže stále rozmýšľam nad všetkým a stále myslím na to, čo sa stalo. Snívajú sa mi zlé sny... Včera mi poslal sms, že stále rozmýšľa nad tým, čo urobil... A že mu chýbame...