Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám schudnút alebo nie ??

Príspevok v téme: Mám schudnút alebo nie ??
Lusy35

Ahoj. Mám 15 rokov, 172 cm, 91-70-90 miery, 64 kg. Podľa vás mi treba schudnúť ?? A ked áno tak ako by som mohla schudnúť 4 kg ?? Resp. čo mám v strave obmedziť, čo zasa viac konzumovať a na čo sa mám zameriavať, ked chcem hlavne menšie bruško a stehná troška chudšie. Dakujem vopred za odpovede :)

smajliQa

ahoj.. necitalasom prispevky predomnou, ale ak ti mam poradit....ja mam miery 89-66-96 .. nie je naskodu mamt pekny zadok...aj ked je vacsi,hlavne nech je vysportovany...aleto brusko...70 sa mi zda nie ze moc,alemohlo by byt aj trosku menej... aspo 65.. ja osobne teraz chudnem z brucha a to mam 66 cm tam..chcem 62... tak vela stastia...inak podla mier chudnut nemusis..mas dobre miery...obcas si sprav vecer brusaky...

anjelik9

na začiatku sa pýtaš či máš schudnúť a na konci že by si chcela menšie bruško a stehná...ved ked je človek so sebou spokojní tak nepotrebuje veci ohladne váhy riešiť a ked so sebou spokojní nie je tak s tým niečo robí a nepotrebuje k tomu názory iných či má abo nemá schudnúť sama musíš vedieť v "akom tele" sa cítiš najlepšie a "si to ty"

anjelik9

na začiatku sa pýtaš či máš schudnúť a na konci že by si chcela menšie bruško a stehná...ved ked je človek so sebou spokojní tak nepotrebuje veci ohladne váhy riešiť a ked so sebou spokojní nie je tak s tým niečo robí a nepotrebuje k tomu názory iných či má abo nemá schudnúť sama musíš vedieť v "akom tele" sa cítiš najlepšie a "si to ty"

:))

no ta váha je vraj na tu visku idealna :D... ja mam tiež 172 cm, ale 22 rokov , moje miery su 86-63-90 a vázim 54 kg a snazim sa kus pribrat , lebo si pripadam chuda :) ... ono ti tazko poradit takto podla mier , lebo kazdemu sa to hocijako uklada ja napr. ked priberiem tak do hrudnika najvia mi to ide a preto chcem pribrat :D keby zverejnis fotku samozrejme tvár nemusis tak ti skorej povieme ci ti to je potrebne alebo nie :)) , ale určite sa neobmedzuj v strave, ale skor viacej sa pohybuj :))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám schudnút alebo nie ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk