Zabudol?

Príspevok v téme: Zabudol?
akitako

Ahoj,
sme s priatelom spolu vyse 2 rokov. vzdy bol pozorny a nikdy na nic nezabudol. Teraz sa mu raz stalo, ze mi mal zavolat a on sa neozval, ked som mu prezvonila ja asi 3 krat, tak sa konecne ozval, ze vybavoval nejake veci a ked som mu pripomenula, ze mi mal zavolat a mali sme sa na niecom dohodnut, tak povedal, ze zabudol. Uplne mi to vyrazilo dych a neviem to preddychat. Ospravedlnoval sa, ale som z toho velmi sklamana. Ako sa mam nad to povzniest?

petrines

Suhlasim. Netrap sa nad takymi malichernostami. A hlavne mu to nevycitaj, lebo sposobis v konecnom dosledku ovela viac skody, ako osohu a este by ta to mohlo nakoniec velmi mrziet, ze si koli takej vtakovine zasla az tak daleko. Daj na mna, myslim to dobre.

:))))

A ako casto sa mu to stava?ak casto nie je to dobre-ale ak 1x za dva roky sa mu to stalo-je to normalne.Ved sme ludia a stava sa ze cloveku nieco vysumi-alebo vypadne z hlavi nejaka vec.

erinka2356

kolko mas rokov? a kolko ste spolu? sorry, ale prestan sa stale sustredit len na neho. je pekne, ze ste spolu a bla,bla ale kazdy mate aj ine veci na robote... tak proste zabudol a?

akitako

Neberiem to ako trapnost, ked mu vecer poslem smsku, ze s nim chcem hovorit, aby mi rano zavolal a on opdise, ze ano, laska a napise mi aj cas, kedy sa ozve a rano mu to vysumi z hlavy...

nikki.7

Súhlasím so smajliQa, tiež som ešte takýto problém neriešila...

Myslím,že ľudia majú oveľa väčšie problémy,ako len to,či ti priateľ zavolá,alebo nie.

erinka2356

to co je za trapnost? tak proste zabudol, mal nieco ine. to ma akoze len sledovat cas a telefon, aby ti nezabudol zavolat? uvedom sa!

akitako

Z najmensich problemov sa neskor mozu stat tie najvacsie... Zabudnut sa da na vselico, ale nie na zenu, ktoru milujem. jedine, ze pre niekoho nie je az taka dolezita, hm? A toto ma urazilo. Nerobim z toho vedu, len sa obavam, ze pre neho nemam velku cenu, ked zabudol.